Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy jó kép egy lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy jó kép egy lányról, miért csak azzal jöttök, hogy dugnátok, meg egy menetre jó lesz? Nem lehet azt mondani, hogy szép, gyönyörű?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért ezt nagyban befolyásolja az, hogy melyik korosztályról, társadalmi rétegről beszélünk.
2016. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

kinek is szegezed ezt a kérdést? :)


23F

2016. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Huszonéves lányok pl. És férfiaknak szegezem.
2016. aug. 25. 12:58
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
62%

A funkciót néhányan előtérbe helyezik...

Én ilyet csak szemtől-szembe mondok a nőnek (gyönyörű, szép, meg ilyenek). Ezek bókok. Ha egymás közt beszéljük meg egyik haverommal, akkor nincs bókolás, egopolír, csak a színtiszta igazság.

2016. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igazából mindegyik társadalmi rétegre igaz.


Folyton csak a szexre asszociáltok, miért nem arra gondoltok: "Bárcsak ilyen barátnőm lenne, olyan szemet gyönyörködtető! (És nem mellesleg a barátnőmmel szexelni is lehet.)"

2016. aug. 25. 13:06
 6/24 Noren1989 ***** válasza:
59%

Talán amiatt, hogy az együttöltött időt nem a külseje határozza meg...de ízlések és pofonok.


Amúgy ez a szexcentrikus hozzáállás sokak részéről egy "műsor" csak.

2016. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem tudom én például nem mondtam ilyet sosem, pedig én vagyok az ügyeletes tahó meg szemét meg főgonosz meg minden szar...
2016. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De Noren, olvastam már bele két férfi privát beszélgetésébe, és ha linkeltek valami nőt, azt írták elég jól néz ki, még nézd de jó csaj. Ez is jobban hangzik, mint a szokásos dugványozós szövegek. Ez két külön beszélgetésben volt, A-B és B-C személy közt messengeren.
2016. aug. 25. 13:15
 9/24 A kérdező kommentje:
Ezt az első válaszodra mondtam.
2016. aug. 25. 13:16
 10/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Döntsétek már el kedves hölgyek, hogy a valódi érzésinkre vagytok kíváncsiak, vagy azt mondjuk, amit hallani szeretnétek?
2016. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!