Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy jó kép egy lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy jó kép egy lányról, miért csak azzal jöttök, hogy dugnátok, meg egy menetre jó lesz? Nem lehet azt mondani, hogy szép, gyönyörű?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenki ilyen nyugi. Én pl. nem szoktam ilyeneket gondolni, de biztos van más is így ezzel. Nem minden a szex közel sem.
2016. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

Én nem dugnám, csak nemi aktust létesítenék vele.

Látszik, hogy nem ismered a férfiak biológiáját igazán :/

2016. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

12#

A lényeg ugyanaz. Csak kulturaltabban fogalmaztad meg.

2016. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
Én ki szoktam fejezni magam úgy, hogy milyen szép és gyönyörű egy lány. De akkor meg azt gondolják rólam, hogy egy romantikázós puhap*cs vagyok, aki max lelki szemetesnek lesz jó.
2016. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
Szúrnám a fosóját.. A nők őszinteséget várnak el ,ha ezt megkapják: megsértődnek. Na akkor ki a hülye? Az összes romantikus maszlag, csak álca amit egyes férfiak kitanulnak és tökélyre fejlesztenek ,mert alkalmazkodnak a nők kiferdült igényeihez ,de a cél akkor is az ,ami az első mondatomban szerepelt :D
2016. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Azért Kérdező, mert az csak egy kép. Nincs a homlokára írva, hogy belsőleg milyen, így ezt nem is tudjuk. Külsőleg meg nyilván a sex jut eszébe egy dekoratív nőről a férfinak.
2016. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez egy formula, amit sokan követnek. Talán azért, mert azt is remélik, hogy a nő ezt a fajta őszinteséget jobban értékeli, mintha a romantikus bókok mögé megjátszást sejtene...
2016. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján el lehet dönteni, hogy dugnám vagy sem. Azt nem, hogy naplementét nézve megosztanék-e vele egy meleg meggyes rétest.
2016. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Azt nem, hogy naplementét nézve megosztanék-e vele egy meleg meggyes rétest."


Nem normális. :'D

2016. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A ketto tokugyanaz.
2016. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!