Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves lányról van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lányról van szó, második levélbe írhatok ilyet?

Figyelt kérdés

A buszon megismerkedtem egy lánnyal, sok közös témánk van, elkértem az emailjét, szimpatikus, meg sztem én is neki. Írtam, válaszolt is. Egy városba is lakunk. A második levélbe akarom írni, hogy egyszer akár össze is futhatnánk. Nincs pasija, de nem szeretném lerohanni, bár töketlennek se akarok tűnni.


köszönöm!


2016. aug. 16. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ezt:Lenne kedved eljönni velem valahova?
2016. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. aug. 16. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Megadta az e-mail címét majd válaszolt is Neked, akkor bizonyára bejössz neki. Egy városban laktok, természetes, hogy inkább személyesen jobb beszélgetni, mint levelezni. Szerintem kezdeményezhetsz személyes találkozást.

Rendszeresen utazik arra, amerre Te? Akkor kérdezd meg, hogy mikor jön legközelebb és elkísérheted-e.

2016. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elkérted az emailjét?


Mikor, 12 éve, amikor még nem volt se mobiltelefon, se facebook?

2016. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, nem rohannád le.
2016. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 semmi sincs abban, hogy megadja az e-mailját és válaszol is. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy tetszik neki.
2016. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Főleg ha minden nap beszélünk, meg rámír hogy jó reggelt, sikerült felkelni? Valóban nem jelent semmit...
2016. aug. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!