Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a képen lévő lányról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon duci vagy még elmegy? Mert ilyen vagyok én is és nem igazán merek mutatkozni. Elmennétek vele strandra? És strandon / vízparton megnéznétek egy ilyen lányt, és mit gondolnátok róla? Fiúk/férfiak véleményére lennék kíváncsi elsősorban! Nemet és kort is légyszi!


A képeken lévő lány ugyan az !


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 30. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%

Kicsit tonnadonna.

De azok a löttyedt combok... nem zavarja?

2016. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Ajánlom Almási Kitti: Bátran élni c. könyvét, és az alcímet: "És akkor mi van?"


Neked való olvasmány lenne.

2016. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

szerintem annyira nem rossz, hogy ne mehess strandra...

én ha megnézném, akkor nem azért, mert "bálna", hanem inkább a személyisége érdekelne...


23F

2016. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Persze, 3-as: mert a személyisége érdekel a strandoló lányoknak... ez azért tényleg gyenge volt.
2016. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Semmi, csak valahogy nem érezném magam szépnek, ha löttyedt, narancsbőrös combjaim lennének.
2016. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vállalható,sőt számomra izgató ez a külső.

Főleg ha hasonlóan erotikus,szép arcod van.

De ha zavar és nem tudod elfogadni magad,akkor tegyél érte.

Megéri!:)

F40+

2016. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ideálom.

Bőven elmegy még.

Strandon is, nyugi.

17/F

2016. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
A strandon szerintem nem te lennél az egyetlen túlsúlyos lány. Egyébként én is dagadt vagyok, de leszarom. Ha tehetném, mennék (bár én kandúr vagyok).
2016. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Önmagaddal van a probléma, és nem azzal, hogy most ki merne veled mutatkozni a strandon.

Ha lesz..rnád az egészet, akkor lenne normális önképed, mert nem foglalkoznál mások véleményével, csak jól éreznéd magad a bőrödben.


Látom, hogy még strandon se voltál, mert akkor tisztában lennél azzal, hogy mindenfajta súlykategória megtalálható ott, és lesz..rják a másik véleményét, hogy mit gondol róla.


Mivel zavar téged a súlyod (különben nem foglalkoznál vele és a kérdés se született volna meg), csak két megoldás jöhet akkor számításba:

1. egészséges életmód

2. rendszeres testmozgás

Ergó = fogyj le!

2016. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Van rajta mit fogni. Nem törik össze egy kis szorítástól... Valami intenzív testmozgásra próbálnám rávenni, hogy formásabb, feszesebb legyen. Nekem bejön.

Bikinis kép nincs róla? Az is jól állna neki, főleg, ha a méreteihez képest kissé alulméretezett és majdem mindent megmutat az idomaiból. Szívesen megnézném.

2016. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!