Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a képen lévő lányról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon duci vagy még elmegy? Mert ilyen vagyok én is és nem igazán merek mutatkozni. Elmennétek vele strandra? És strandon / vízparton megnéznétek egy ilyen lányt, és mit gondolnátok róla? Fiúk/férfiak véleményére lennék kíváncsi elsősorban! Nemet és kort is légyszi!


A képeken lévő lány ugyan az !


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 30. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem vonzó számomra! Tonna donna, és a kisugárzása sem pozitív.
2016. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha megnyugtat, a strandtól a jó alakú csajok is paráznak, mert mindenki extra kritikus magával. (Most nem a mamikra, papikra gondolok...)

Én voltam ilyen szerintem, akkor otthon napoztam. Később fogyogattam, akkor is. Most már egész klasszul nézek ki, de szintén nem merek kimenni strandolni.

Ez szerintem egészen addig veszett fejsze nyele lesz, amíg te nem fogsz mindent a hátad mögé tenni ezekkel az érzéseiddel kapcsolatban. Különben engem sem vigasztalt, hogy kétszer akkorák is vannak ott, ahol én, hiába fogytam le tök jól, egész egyszerűen feszélyez, ha ennyire látszódom.

2016. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, kívánatos.
2016. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, odamennék hozzá és elkérném a számát, nagyon bejön.
2016. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Kb kétszer olyan nehéz lehet, mint én.
2016. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, mindenképp utánafordulnék a strandon :)
2016. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Magadról tölts fel inkább képet, ne csak hozzád hasonlót! Arc nélkül. Publikusan vagy priviben.
2016. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Most hirtelen elképzeltem magamban, ahogy a ropi 53 kilós testemet kettétöri az első együttlét során. :D

Mondjuk ha egy 190 centis izmos Adonisz lennék, akkor sem jönne be egyáltalán.

2016. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

#18,a ropi 53 kilós tested alá/fölé nem valószínű hogy akár csak 1 nő is szívesen feküdne.

Én bepróbálkoznék nála,imádom az ilyen húsos kerek nőket,főleg akiknek az arcuk is ilyen szép.Azt hiszem hogy a 197 centimmel és 101 kilómmal elbírnék a hölggyel :) 29/F

2016. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Van rajta felesleg bőven. A hozzászólásom nem PC, hanem őszinte vélemény.


Van akinek bejön, és van akinek nem.

Elmennék vele strandolni ha elhívna, miért ne. De a vízparton nem igazán nézegetnék más ilyesfajta kaliberű, súlyú csajokat, mert egyrészt a partner kitakarná őket, másrészt nem az ideálom. (Harangozó Teri is megénekelte: Van egy nagy-nagy ideálja, Az enyém (nem) te lettél.)


Figyelj, nincs a súlyoddal semmi baj, önbizalom legyen, kitartás! Ha nem tetszik a tükörképed, kezdj el sportolni. Adj magadra, legyél igényes nő.

2016. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!