Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első ramdin mit árul el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus God kérdése:

Első ramdin mit árul el egy lányról, hogy mit iszik?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam már egy kérdésnél, hogy mit árul el vkiről ha pl kávét iszik, vagy ha ilyen olyan koktélt akkor tipikus p*cs@ de már nem tudom pontosan. Valaki leírná nekem?

Hülyék, 14- évesek, komolytalanok kíméljetek. Előre is köszönöm!



2016. júl. 31. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapján nem lehet ítélkezni senkiről. Ha olyan helyre megyünk, ahol csak kávét lehet inni vagy teát én kávézom. Ha olyan helyre megyünk ahol lehet koktélt inni és a randipartnerem is alkoholneműt fogyaszt akkor én koktélt iszom, mert finom és szeretem. Ettől még én nem vagyok pcsa.
2016. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez hülyeség. A helytől is függ, hogy valaki mit iszik. Pl. egy McDonald's gyorsétteremben nem kérhetsz alkoholosat, hiába szeretnél.
2016. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az alkohol ízét, emiatt csak a koktél az, amit meg bírok inni. Ettől még nem leszek p..a. Persze ha valami extrém drágát rendel a csaj és elvárja hogy kifizesd, abból már levonhatsz bizonyos következtetéseket.
2016. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholt, akkor nem kocsival jött. Szerintem leginkább semmit. Télen pl kevesen tolnak be fél liter limonádét, míg nyáron sokkal többen.
2016. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a viselkedése, meg a beszéde sokkal több minden információt ad, mint, az, hogy mit iszik.

Persze, ha seggrészegre issza magát... :D

2016. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem egyszerű koktélt, hanem olyanokat mint pl sex on the beach és ezek. Aminek már a neve is a szexre utal. És elegáns/komolyabb étteremre gondoltam, ez lemarard. Oké h a meki is "étterem" xd de az gyorskajálda inkább. És a kávézó esete megint más. Szóval egy étteremben.
2016. aug. 1. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, és ha egyszerűen csak ez ízlik neki, és nem a neve miatt issza, hanem ami benne van? Nekem pár ismerősöm egy koktélozós estén egyszer azt hitte, hogy ki tudnak ütni egy Long Island koktéllal. Pechjük volt, mert bár a nevéből nem ugrott be, de amikor néztem, miből áll, akkor rájöttem, hogy ezt ismerem, és már ittam korábban, úgyhogy nem lett tőle semmi bajom. Egyedül azért kellett segíteni elfogyasztani, mert nagy volt az adag, én meg már éhes voltam olyan este 6-7 körül, de ebéd óta csak folyadék volt bennem.
2016. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A báttyám kérdezte a csajt. Mit iszol?

A csaj: korsó sört.

Erre a báttyám: azt vegyél magadnak.

2016. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!