Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolatban mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyit pénzt kell áldozni egy férfinek a nőért? 25f

Figyelt kérdés
Kinel hogy van
2016. dec. 29. 14:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

lollypop93, köszi, hogy mellém álltál, bár az a kölyök jogilag is piszok nagy tévedésben van, de ez az ő problémája. A szüleim komolyan vették a házassági fogadalmat, hogy egészségben-betegségben, még ha nem is felhőtlen a házasságuk, de ha nem tartoznának össze, már rég elváltak volna. Anyámnál most egy ideje előtört egy betegség, nehezek lettek vele a mindennapok, apám maga mondta, hogy ő még tudja kezelni ezt a nehéz helyzetet, szóval nem hagyja anyámat szarban...

Tudom, hogy nem minden házasság hosszú életű, nem mindenki tud elsőre a megfelelővel házasodni, nem vagyok bolond, de ők valahogy jól megtalálták egymást, és ezt ez a nehéz helyzet igazolja legjobban. Összetartottak szegényen is, amikor semmijük sem volt, csak egy szoba és a munkahely, felépítették a közös életüket egy jónak mondható szintre, dacoltak anyai nagyanyámmal, aki folyton fúrt, mert anyám nem maradt a faluban, merészelt továbbtanulni, diplomázni és férjhez menni, aztán elköltözni, anyámat ott akarták tartani és ez nem sikerült, ezért nagyanyám haragszik rá.


Mit kell tenni egy kapcsolatért? Jól kell választani, megfelelő társat, akivel összepasszolsz, és építeni közösen a közös életet, kitartani a nehéz időkben, és nem hagyni, hogy hülyét csináljanak belőled. Kell a pénz? Persze, mert meg kell élni, ki kell fizetni a számlákat, az élelmiszert, mindent, amire igény van és pénzbe kerül. Ki fizet és mennyit? Ahogy mindkettőtöknek jó, egyikőtök se kerüljön emiatt kellemetlen helyzetbe.

2016. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#20


Fentről könnyű pofázni...


Amúgy meg ne hidd, hogy rosszat kívánok, simán csak tudom milyenek az emberek. Láttam már nagy ígéreteket, irreális fogadkozásokat, én mondtam előre, hogy úgyse lesz betartva - azonnal jött 5 olyan mint te, lerosszindulatúzni.


Aztán mi lett? Igazam lett. Volt, hogy el is ismerték.


Volt hogy én mutatattam elsőre egy emberre, akit rajtam kívül mindenki "jófejnek" meg "rendesnek" titulált, hogy valójában egy számító szaralak és hazudozik végig, egy bizonyos okból. Ki is tiltottak onnan majdnem. Aztán mi történt? Lehullt az álca a derék úriemberről, hogy bizony csak máz a bazsalygása, valójában életeket tett volna tönkre pár "jó dugásért".


Nem jó érzés többet látni mint mások. Főleg, hogy általában be is jön.

2016. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#20



Legjobb beszólásai dédapámna voltak...


"Fiam, én nem kívánok rosszat neked, csak azt, hogy olyan fiad legyen, mint amilyen Te voltál nekem..." (mondta ezt a fiának - nagyapám bátyjának)

2016. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
7%

#21


Amit leírsz az inkább egy sorsközösség és szándékos dacolás a szülővel egyik részről. Ez nem éppen idilli szerelem.


Amúgy ja, melléd állt a Nyalókás, még pár személy és lehet megalapítani a Bohócszövetség a 42%-os ellen-t. Talán még Gyurcsány is beáll mögétek, ha kizárják a baloldali összefogásból.

2016. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%
42%-os, ha te csak a jóban vagy együtt valakivel, akkor te még soha nem szerettél senkit. Az élet párkapcsolatban, szerelemben és házasságban sem csak csupa vidámság, vannak nehéz időszakok is, és természetesen vannak olyan helyzetek, amikre én is azt mondom, hogy ki kell lépni belőle, de nem minden nehéz helyzet ez a kategória.
2016. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"simán csak tudom milyenek az emberek." Ha tényleg tudnád, akkor nem lennél ilyen keserű. Te csak azt élvezed, ha a világnézetedet valami rossz dolog visszaigazolja, ami cáfolná arra meg ráfogod, hogy biztos ott is valami titok lappang.


"Fentről könyű pofázni..." "Ez nem éppen idilli szerelem." Te távdiagnoszta vagy? Távgyógyítással nem foglalkozol véletlenül? A macskámnak tegnap ráléptem a lábára, küldhetnél neki egy kis energiát. Nyitom a csakráit.


Tudod te olyan vagy, mint a vallási fanatikusok, csak a te Hiszekegyed a következő: hiszem, hogy nincs boldogság, hiszem, hogy nincs szerelem, hiszem, hogy a nők mindenkit kizsebelnek. Ha csak magadat tennéd boldogtalanná, akkor sajnálnálak, de a beteg gondolataidat még terjeszted is, mindezt bölcsességnek meg jó szándékú figyelmeztetésnek álcázva.


Mindegy. Tudom, hogy interneten keresztül, ismeretlenül senkit nem lehet jobb belátásra bírni. Én őszintén kívánom neked, hogy ezeket a keserű gondolatokat sikerüljön magad mögött hagynod. Láttam már olyan embert, mint te kigyógyulni ebből a keserűségből, úgyhogy számodra is van remény.

2016. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#26


Bárcsak ùgy lenne. Igaz ahhoz csoda kellene, mert a dolog alapja az állandò aggodalom, fèlelem. Az pedig nem tudom megszűntetni. Most biztosan nem.

2016. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#26


A gyenge poènkodást mellőzzük, ès minden hited ellenère egy undorìtó becsapásnak tartom az ezoteriát.

2016. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#26


A "fentről"-t pedig ùgy èrtettem, jogy normális gyerekorral a hátad mögött normális rokonokkal. Nem olyanokkal akik csak sima èlvezetből bántottak ès a legminimálisabb öntudat is verèssel volt jutalmazva. Az önbizalom csìráit pedig azonnal taposta le az a rohadèk alkoholista. Nem is lett sok.

2016. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, amik veled történtek, minden jót kívánok neked! Az új év talán majd hoz egy fordulatot.
2016. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!