Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet? Van egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Van egy lany akivel fb on beszelek, csak siman koszones nelkul eltunik, aztan gondol egyet es ír

Figyelt kérdés
Ha szemelyesen talalkozunk, akkor figyel ram, mosolyog es allja a tekintetem.
2016. dec. 20. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tini kategória!
2016. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság nem divat köszönni :)
2016. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem chet-en sacc normális.
2016. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is van hogy ezt csinálom és azért mert tök felesleges lenne egy nap 20x el és újra köszönni. Nem szeretném befejezni a beszélgetést így akkor válaszolok amikor tudok. De sokan mások is így csinálák. Személyesen meg persze hogy más mert ott nem csinál mást csak veled van és figyel. De így neten keresztül lehet más dolga is és válaszol amikor van ideje.
2016. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglakoztatott régebben.

Bár én amikor ráírtam a lányra, hogy ,,szia", már akkor eltűnt. Később jöttem rá, hogy csak a chat-et kapcsolta ki, tehát látszólag láthatatlan volt, de élőben olvasta az üzenetet, aztán később válaszolt. Csak az a baj, hogy ha egy ember szerelmes, akkor ez úgy jön le bennem, hogy pl. "nem akar velem beszélni", vagy "mit zavar már ez megint", vagy "biztos hát akkor nem is vagyok számára megfelelő". És elbizonytalanodik az ember, és emiatt nem kezdeményez már.

Tanúlság: ne fb-n beszélj vele. Inkább emailben, telefonon, de legjobb ha élőben. Az emailt úgyse látod, hogy mikor van fent, a többi pedig magáért beszél úgyis.

2016. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!