Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom, de néha beszelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de néha beszelek egy másik pasival?

Figyelt kérdés
Nagyon megértjük egymást, mindenről eltudunk beszélgetni, és azt vettem eszre h kezd erezni valamit irántam, hogy őszinte legyek valamit en is érzek iránta csak nem tudom hogy ez most csak egy fellángolás vagy más? Szerintetek?Szeretett volna velem találkozni csak én nemet mondtam neki, mert nem szeretnem megcsalni a baratommat! Volt mar valaki ilyen helyzetben?
2016. máj. 2. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
baráti tali belefér
2016. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem nem is olyan rég történt meg ugyanez. A barátomnál laktam tervezgettük a közös kis életünket aztán elkezdtem beszélgetni egy sráccal és fenekestül felfordult minden. Rengeteget beszéltünk ő akart velem találkozni barátilag, de én mindig találtam valamiféle indokot hogy miért nem érek rá. Bűntudatom lett volna. Aztán egyszer csak elhatároztam magam szakítottam a barátommal és úgy találkoztam a másik sráccal azóta most vele vagyok. Persze vele sem felhőtlen a viszonyom nem is biztos hogy ez az én tündérmesém happy enddel de ettől függetlenül nem bánom hogy ez így történt ahogy, hisz az előző kapcsolatomban sem működtek flottul a dolgok csak akkor még úgy voltam vele, hogy ez egy biztos pont az életemben és inkább beletörődöm a dolgokba.
2016. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én még nem voltam ilyen helyzetben és nem is vagyok nő :D De szerintem ha jelenlegi párod lenne az "igazi" és tényleg boldog lennél a kapcsolatban akkor nem keltene benned ilyen érzést más. Első lépésben magadban kell tisztáznod, hogy mit is akarsz valójában. Ha biztos vagy a kapcsolatodbna és abban, hogy a jelenlegi párodat szereted és vele akarsz maradni, akkor ha még nem tetted, mond el a másik srácnak, hogy ne reménykedjen feleslegesen és tovább tudjon lépni, persze ebben az esetben megvan az esélye, hogy nem nagyon akar majd beszélni egy darabig veled. Ha meg inkább felé húzol akkor a jelenlegi kapcsolatodat kell lezárnod és esélyt adni neki.
2016. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátommal nem nagyon működik a kapcsolatunk mar egy jo ideje, nem ért meg engem, meg nagyon féltékeny sokszor a semmire, igaz ezt o nem tudja h evel a pasival szoktam beszélgetni , de nem tudom hogy mit csináljak...de mar emiatt is bűntudatom van..:/
2016. máj. 2. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban annyira nem működik az a kapcsolat akkor jobb lezárni, jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Ha meg lezártad akkor nyugodtan ismekedhetsz a másik sráccal.

#3-as voltam.

2016. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma szakítottam a barátommal nem bírtam tovább remélem, hogy jól döntöttem! :D Es a másik pasival sem beszelek mar régóta
2016. júl. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!