Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúnak 23 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak 23 évesen is fiatalos/kisfiús arca van az mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Olvastam nemrég itt egy kérdést ahol konkrétan ezért a paraméterért koptatott le egy lány egy srácot. Ez tényleg ekkora hátrány lenne? Ha mondjuk a srác tényleg helyes de fiatalabbnak tűnik a koránál? Nemtudom de én ha csaj lennék ezt inkább előnynek fognám fel mert legalább sokáig jóképű marad mint mondjuk di caprio :D

De gondolom a lányoknak más kell ezekszerint. De persze justin bieber meg bejön nekik.


2016. dec. 15. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
De nem vagy csaj és ezért nem is gondolkodsz úgy.
2016. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem. Nekem nem jön be annyira, de az előző barátomnak mégis kisfiút arca volt :D
2016. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút bejön, számomra vonzó.


Ha gondolod küldhetsz képet, de én így is megmondom neked, hogy nem én vagyok az egyedüli akinek tetszik. :) 24L

2016. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is eléggé kisfiús voltam huszonévesen. Ennek következtében a tizenéves lányok közeledtek hozzám, mert a korombeliek nem tekintettek partnernek, amíg meg nem tudták mennyi vagyok, vagy akkor sem. Tartós kapcsolatot nem sikerült így kialakítani, de tapasztalatszerzésnek, kalandozásnak jó volt. Ezen túl csak előnyét éreztem, hogy fiatalabbnak néztem ki, mint amennyi vagyok.

Nem cigizem, úgyhogy a dohányboltot amúgy sem látogatom...

2016. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csávót,akinek 28 évesen is elkérték a személyijét a lottozóban.Szerinted? Ott van Leo DiCaprio,aki megborotváltan max. 30nak néz ki és már 40 körül van.10-15 éve őt ajnározták mindenhol a világon hogy milyen helyes.

Nálam is hasonló a helyzet,csak lány vagyok.Pár évvel most is fiatalabbnak néznek élőben.

2016. dec. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet feketén-fehéren megválaszolni... a kisfiús arc nem marad tovább "jóképű". Kitől hallottad ezt? Szerinted véletlen, hogy a nők túlnyomó többségben tőlük idősebb férfiakhoz vonzódnak? Itt nem az idősekre gondolok, hanem a férfias kinézetűekre, felnőttekre.

Justin Bieber meg a kislányoknak jön be...


Szerintem egyértelműen hátrány,de biztos van, akinek ez jön be.


30/F

2016. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 évesen már lehet némi tapasztalatod, amiből következtetéseket vonhatsz le.
2016. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokszor a mav-nal is megkerdezik a penztarnal, h nem vagyok 26 alatti? Pedig lassan 30 leszek. Ez nagyon jo erzes. Sztem nem hatrany. 28 evesen is neztek mar engem 21nek..
2017. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!