Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltátok volna, hogy...

Gondoltátok volna, hogy hátrány a fiatalos külső?

Figyelt kérdés

38éves férfi vagyok, és mindenki 28-30 évesnek néz! Ez nekem probléma, mert a hivatalos ügyek intézésekor, vagy állás interjúk alkalmával gyakran lekezelnek, aztán amikor kiderül a korom, akkor egyből stílusváltás következik be, és több tiszteletett kapok.

Ismerkedésnél is ez a gond, mert a harmincas nők egyszerűen túl fiatalnak találnak és nem állnak velem szóba, aztán, amikor rávezetem őket a valós koromra, először ledöbbennek, és utána már képesek egyenrangú félként kezelni.

Szóval nekem sok problémát okoz ez.


2009. aug. 11. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, akkor előny is lehet :D. Gondolj bele, mindenki fiatalabb szeretne lenni, neked megadatott, akarsz tenni ellene bármit is? Ha legközelebb kezet fogsz egy nővel, mond, hogy 38 vagyok, de ön még nálam is fiatalabbnak látszik. :D Nekem bejönne.
2009. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, a kor nem számít, ezek csak számok, és sajnos a mai bolond világban a számok dontik el, hogy ki vagy és mennyit érsz... Inkább orulj annak, hogy fiatalos kulsod van és ne akarj megoregedni! Vagy ha annyira zavar akkor mindig kezd azzal a beszélgetést...
2009. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 42 éves nő vagyok és még mindíg gyakran letegeznek. Persze én ezt nem bánom..
2009. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És neked nem tetszenek a 23-28 éves nők? Ők biztos nem kezelnének le. :)


Amúgy a 20 éves fejemmel én is tapasztalom, hogy totál lenéznek egyesek, hogy én milyen kis nyikhaj vagyok. De azért könyörgöm alapfokú ügyintézésre/ vásárlásra / megrendelésre képes vagyok!

2009. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, pedig nő vagyok. Én 22 vagyok, ráadásul egy 2 éves kisfiú anyukája. És mindenhol 15-16 évesnek néznek. Sokszor lekezelően beszélnek velem, ami elég bosszantó. Meg mindenhol személyit kérnek, oké, ez a legkisebb gondom, de azért fura.
2009. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 8. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és múlt héten kérdezte egy 30as pasi, hogy melyik iskolába járok. Mondtam, hogy már több éve dolgozom. Erre az volt a reakciója, hogy azt hitte, hogy 18 sem vagyok... Egyébként látom én, hogy mennyi velem egykorú van, akit simán néznék már harminc felett is akár, úgyhogy nem bánom annyira. Ha moziba megyek, egyből kérik a diákomat, mire mondom, hogy felnőtt lesz... ekkor néznek egy nagyot... Szerintem ez már nem fog változni, de lehet, hogy jobban is örülök, mintha idősebbnek néznének. A helyeben engem nem zavarna! :p
2009. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem gondoltam volna,még fiatalabb koromban.Mára már,olykor igenis tapasztalom.Nincs meg a kellő tisztelet.Ráadásul olyan helyeken,ahol az elvárható lenne.40éves nő vagyok.Kb 10-et letagadhatnék. :)
2009. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Nincs meg a kellő tisztelet" Hát ez az.
2009. okt. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!