Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted hátrány a fiatalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hátrány a fiatalos megjelenés 40 körül egy férfinak?

Figyelt kérdés

40 felé járó férfi vagyok. De általában 20-25-nek néznek, KÜLSŐM alapján. Eddig többnyire hátrányban voltam a nőkkel kis részt emiatt is -inkább anyagiak a fő gond-, de most ezen vonatkozásról jutott eszembe, hogy kikérem véleményeteket. :) Optimista vagyok, és tudom, h akadnak nők, akik inkább örülnek a fiatalos megjelelésemnek. De többnyire nem így volt.


Pl. Az utóbbi pár év tendenciája szerint -vegyük alapul, hogy a legtöbben sajnos külső benyomás alapján kezdenek ismerkedni, és pl. élőben sokszor nincs is más alap odamenni egy idegenhez, vagy fogadni egy idegen kezdeményezését- a 17-25 közti lányok közül akadtak, akiket vonzok, mert korukbelinek, vagy alig idősebbnek néznek, vannak, akiknek tetszem. De amint megtudják, hogy 40 felé járok, érthető módon általában nem vállalják, hogy párkapcsolatba kezdjenek velem, legalábbis nehéz olyat találni, aki közülük vállalná.


Ha viszont saját korosztályomból keresek nőt, vagy max 10 évvel fiatalabbat (kb. 28-38 közötti nőt), zöldfülőnek hisznek, hiába adom a metakommunikációs jeleket, érthető módon azt gondolják sokan: "mit kezdjek egy 20-25 éves pasival??", holott idősebb vagyok náluk, csak hát nagyon fiatalnak látszom külsőre...


Mégis szinte minden esetben feltűnik másoknak, hogy viselkedésre, gondolkodásmódra, érzelmi intelligenciára meg lényegesen átlag feletti vagyok, ezért legalább a 28-38 közti nőknél van némi esélyem, csak általában a legtöbbje esélyt se ad SOKSZOR PONT A FIATALOS MEGJELENÉSEM MIATT a közeledésre.


Aki közülük mégis nyitottabb, és megörül nekem, hogy érzelmes, intelligens, család centrikus stb vagyok, és szóba jönnek az anyagiak, akkor meg ürüggyel lelécelnek...


Fura módon inkább csak azok a nők találnak meg, akik futó kapcsolatot akarnak -nem csak velem-, mert kellek nekik az ágyban, de én meg inkább tartós kapcsolatra vágyom; inkább érzelem centrikus vagyok, és csak másodsorban kell nekem a szex...


Viselkedésre, és belső értékekre nézve meg mindig is idősebbnek érzékeltek mások, mint az aktuális korosztályom.


(Csak mellékesen teszem hozzá, gondoljatok bele, amikor pl. 20-22 voltam, a 12-14 éves csajok közül akadtak, akiken észrevettem, hogy bomoltak értem, mert 14-15-nek látszottam... velük ráadásul törvényellenes is lett volna járnom, na meg hol érdekeltek engem már 20-22 évesen a 12-14 évesek...?? Persze a 16-20 éves lányok szemében ekkor meg kisfiú voltam, de amint elkezdtek beszélgetni velem, és megtudták életkorom, akkor már oké voltam neki addig, amíg rá nem jöttek, hogy túl érett gondolkodásmódom, és ez nekik "túl sok volt"...)


Szóval az a fura, hogy a kívülállók -akik nem hozzám hasonló helyzetben vannak- azt gondolják, hogy a fiatalos megjelenés 40-45 alatt is előny. Amint látjátok, többnyire hátrányom volt belőle.


Van, aki hasonló cipőben jár, mint én? Mi a tapasztalat? Nők, lányok, férfiak, fiúk közül is érdekelnek beírások.



2012. dec. 29. 10:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak hogy fokozzam a fura helyzetem taglalását: 10 év alatti kisfiúként meg szinte mindig kislánynak néztek, mert lányos arcvonásaim voltak...
2012. dec. 29. 10:16
 2/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek az emberek csak olyannal kezdenek ismerkedni akik bejönnek nekik, de abba bele sem gondolnak, hogy barátkozni akárkivel lehet (kitudja mi lesz abból).

Annyira a külsőségeket nézik, meg a kort, hogy az már valami szánalom. Szerintem addig örülj amíg az ilyeneknek nem kellesz, majdcsak megtalálod azt a csajt aki neked kell.! :)

2012. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 fospuska ***** válasza:

hááát... 40 vagyok én is,de soha nem volt gondom belőle,igaz most 30-33 közé szoktak tenni.

azért sminkelni ne láss neki,de egy kis sportolás meg pár olyan cucc,ami 20-25 éveseknél nem,vagy csak ritkán fordul elő, segít elhitetni,hogy fiatalos felnőtt vagy,nem skalpvadász suhanc.:)

amúgy ha a 17-25-ös korosztály csak a korod miatt nem vállal be,az idősebbek meg "valamilyen ürüggyel" lelépnek,ott nem feltétlen a csajokban van a hiba.:)

2012. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Dehogynem rajtam kívül álló a gond! Tudod te itt a fórumon is micsoda vihar keletkezett, mert megkéreztem, hogy egy 30 feletti férfi és egy 17 éves lány vonzalmáról mi a véleményetek?! Le pedofileztek, meg hogy nehogy már én tiszta érzelemmel viseltessek, mert igazából szerintük nekem a "fiatal husi" kell, ezt látam meg szerintük a lányban, biztos a lány fiatal kora miatt bukok rá stb...


...holott neten ismertem meg azt a régebbi esetemet, a 17 éves lányt, eleinte a kora ki se derült, és elkezdtünk neten vonzódni egymáshoz, aztán élőben is találkoztunk, de az már egy külön történet, nem ez az érdekes.


És mondom, engem nem 30-33-nak néznek jelenleg, hanem 20-25 -nek, bár volt, aki 17-18-nak nézett, és vannak, akik 30-nak, de legtöbben 20-25-nek néznek KÜLSŐRE engem jelenleg.

2012. dec. 29. 10:33
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, ez eléggé furcsa helyzet, valahogy 2 szék közül mindig.a földre esel. Korodnak megfelelően öltözködsz? A fiatal lányok nem csoda, hogy nem vállalnak be komoly kapcsolatot, hisz előrtük az élet, te pedig már gyerekeket szeretnél (gondolom), a veled egykorúak, meg már belefáradtak a csalódásokba, és az anyagi biztonságot keresik. De lehet, hogy csak rosszakat fogtál ki.


Én azt tanácsolnám, először is magadban tisztázd melyik korosztály felé húzol jobban, és az ő igényeikhez próbálj meg alkalmazkodni, ha a a fiatalabbakat választod, inkább 25 felé legyen, nagyobb eséllyel gondolja majd komolyan, mint egy 17 éves. A veled egykorúak közül pedig, aki szeret, azt nem fogja érdekelni az anyagi helyzeted.

2012. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
...arról nem is szólva, hogy RENGETEG oylan véleményt olvasok, hogy 10-15 év differenciát is felháborítónak tartanak sokan! Pl. L23 - F38 .....
2012. dec. 29. 10:34
 7/21 fospuska ***** válasza:
nem azt mondtam,hogy pedofil vagy,hanem azt,hogy ha a korosztályod-beli nők állandóan lepattannak valami ürüggyel,annak nem a fiatalos külsőd az oka.
2012. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek kérdező a clubban. Én is a 30-as éveim közepén járok, de általában 28-30-nak néznek. Elég gáz néha - főleg ha valami korombeli pasiról lenne szó.

Más esetben viszont tök jó, hogy fiatalnak nőnek néznek.

2012. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves ötös, én nyitott vagyok bárkire, aki normális, rendes, korrekt, és egy hullámhosszon vagyok vele! Semmiféle bizonytalanságom nincs alapvetően, hogy kit akarok! Felőlem lehet 18 és lehet 38 éves is a hölgy, ha összeillünk.


Az idősebb párkereső nőknek bár általában már van gyerekük, elváltak, és én szívesen nevelném velük együtt gyermeküket! Csak találjak már egy nőt, akivel egyrészt összeillünk, másrészt nem az anyagi biztosnág az atyaúristen nekik...


EGY PÉLDA: legutóbb egy nő csak emiatt szakította félbe velem a levelezést, holott pedagógus vagyok, sőt, a kisebb gyermekek nyelvén értek jól, neki 3 pici gyereke van, hát hol a fenébe fog még egy gyermekszerető, gyermekekhez értő, korrekt pasit találni? Mert hogy én nem kellek neki az anyagi helyzetem miatt!


Hozzáteszem, vele abból állt a beszélgetésünk nagyrészt, hogy ő az agresszív volt párjáról panaszkodott, meg arról, hogy mindenki csak dugni akarja őt, a 3 kicsi gyerekét nevelni meg nem, én meg jó szívvel meghallgattam őt, meg válaszoltam a rólam szóló kérdéseire... Egyetlen kifogása volt: az anyagi helyzetem... megáll az eszem... akkor keressen magának megint egy agresszív párt, aki sz*rik a gyerekeire, és csak a szex kell a férfinak... Mit akar egy 3 gyerekes anya, aki ráadásul gyesen van, fiatal, nincs kiépített karrierje, de velem az volt az egyetlen baja, hogy nekem sincs munkám... MINDEN NŐ ENNYIRE ELÉGEDETLEN ÉS VAK érzelmileg és ennyire nem gondolkodik??

Vagy akadnak figyelmes, és a körülményeket felnőtt módjára átgondoló hölgyek is? Én bízom a kivételekben ,de hol jártok, értelmes, érzelmes drága hölgyek...?

2012. dec. 29. 10:43
 10/21 anonim ***** válasza:
Szóval nekem is az a 8-10 év amivel fiatalabbnak néznek. Általánosba meg volt olyan, hogy ovisnak néztek.
2012. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!