Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érzitek furcsának? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek furcsának? Minden lányra többen nyomulnak, de mégis egyedülállóak

Figyelt kérdés
azt látom, hogy egy lánynál többen próbálkoznak, mégis egyedülálló. És ezt nem egy lánynál látom, zömében ezt látom. Ez miért van?
2016. dec. 14. 01:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én például CSAK olyan dolgokat várok el, amiket én is tudok nyújtani. Hadd ne legyen már óriási elvárás, hogy legyen értelmes, rendes, udvarias, kedves, empatikus (szomorú, hogy ezeket egyáltalán külön meg kell említeni, nem mindenkinek alapbeállítás embertársai felé), tanuljon és/vagy dolgozzon, ne nekem kelljen eltartanom, ne dohányozzon mert konkrétan hányok tőle (ha egy pasi szeretne minden együtt töltött időt azzal tölteni, hogy fogja a hajam, míg én ölelem a wc-t, akkor igazából felőlem rágyújthat, neki is pont akkora élmény lesz mint nekem), ne legyen drog- és/vagy alkoholfüggő, mert az nem összeegyeztethető a normális élettel, legyen valami közös pontunk (érdeklődés, hobbi), legyenek összeegyeztethető jövőképeink (kell gyerek? összeköltözés? itthon vagy külföld? karrier vagy laza meló? stb)

Meg hasonlók, ebből úgy gondolom egyedül a "ne cigizzen" olyan, hogy az igazából csak az én "kényességem", a többi hihetetlen számomra, hogy elvárásnak fogják fel sokan, szerintem alap dolgok úgy általában az élethez, meg egy egészséges kapcsolathoz. Persze, összejöhetnék olyannal, aki teljesen más mentalitású mint én, de minek pazaroljuk egymás idejét, ha úgyse fog működni?


Kérdező, miért kéne bárkivel összejönnöm csak azért, mert ő nyomul? Még ha amúgy szimpatikus is, ezer dolog lehet, ami miatt párként nem működnénk, akkor minek menjek bele? Hogy csak még rosszabb legyen mindkettőnknek, mikor szakítunk? Hogy elfecséreljünk x időt egymásra, amit soha nem fogunk visszakapni? Nem, inkább keresek addig hozzám illő párt.

Egyébként bármily hihetetlen, annyira azért nem jó a felhozatal, pl rám akik "nyomultak", mikor utoljára szingli voltam: egy srác akivel beszéltem kb fél órát összesen, azt is olyan témáról, amire az elején mondtam, hogy nagyon nem érdekel, majd ezután közölte minden átmenet nélkül, hogy szeret, egy másik, aki lerib**cozott, 10 perc múlva megkérdezte, hogy összejönnék-e vele (előtte már beszélgettünk, teljesen egyértelmű volt, hogy tökéletesen máshogy képzelünk el egy párkapcsolatot), egy harmadik, aki addig írogatott hogy szép vagyok és adjam neki az egyik használt bugyimat, amíg le nem tiltottam, egy negyedik, aki megdugott volna párszor, ha a barátnője épp nem ér rá, egy ötödik, aki igazából nem is lett volna rossz elsőre, de mikor kettesben voltunk, borzasztó erőszakossá vált, nagyon féltem, és igen komoly lelki sebeket hagyott, és egy hatodik, aki első találkozáskor elsírta magát, hogy mennyire hasonlítok a exére, és néha megjelent üvöltözni részegen a házunk előtt. Meg még volt néhány, aki az utcán állt neki üvöltözni utánam, ezeket nem veszem kezdeményezésnek.

Csodás kínálat. Őszintén, szerinted jó döntés lett volna összejönni bármelyikkel is?

Inkább vártam olyanra, aki bejött nekem is, normális volt, és el tudtam képzelni vele egy kapcsolatot.

Szerintem ez tök logikus.

Miért kéne egyből összejönni valakivel, csak azért, mert bepróbálkozik?

2016. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#9

Szeresse a munkáját, tudjon takarítani, minimálisan főzni, legyen nálam magasabb, magát el tudja tartani, néha hívjon meg valamire, legyen velem udvarias és kedves, értse a humort, legyen intelligens és érdeklődő a világ dolgai iránt. Ne legyen se kórosan elhízott se csontsovány.

Én ugyanezeket nyújtom. Ja és nálam azért fontos, hogy szeresse az állatokat, és lehetőleg különböző területen dolgozzon mint én.

2016. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Rám is többen nyomulnak, mégis egyedülálló vagyok.

Akik nyomulnak, azok vagy nem tetszenek, vagy csak szexet akarnak.

Szeretek valakit, aki nem szeret viszont.

N22

2016. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

9 es vagyok.

annyira prűd dolgok amiket írtatok..UGYAN MÁR!

pont az ilyen férfiakat szokták a csajok kikosarazni, megcsalni stb mert UNALMASOK!

Mert jaj itt egy pénzes csávó igaz hogy csak szexelünk, dehát nincs benne érzelem téged szeretlek, de meghív 5*os hotelba, éttermekbe, vezetem a cabrióját bla bla...köszi!

Ez a szomorú valóság!

amit ti írtok azt mind csak maszlag, esetleg így volt igen, mondjuk 20 éve talán. Akkor még a csajok a rendesebb fajta embereket keresték, de most?! meg sem éri normális srácnak lenni, mert mindenki csak átnéz rajtad, ha nem vagy kihívó, megbotránkoztató, vagy "különleges"

2016. dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14 (#9)

Miért, szerinted valaki nem lehet különleges attól, hogy normális? :D édesjóistenem...

Amúgy mindig megkérdezem, de sose kapok választ: Honnan a bánatból szedtek ilyen nőket, hogy 99,99%-uk pénzéhes?? :D egyetlen ilyen nőt ismerek, aki mellesleg 20 éve volt fiatal szóval pont az általad normálisnak gondolt korosztályba tartozik :D

Ne aggódj, tudom hogy választ úgyse fogok kapni, nem kell rosszul érezned magad vagy ilyesmi, már megszoktam hogy sokan csak fröcsögni tudnak, kérdésre válaszolni már nem. :)

Pro tip: Ha minden nő golddigger ribizli körülötted, akkor gondolkozz el hogy NAGYON rossz helyen keresgélsz.

2016. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4 hónapja én is szingli vagyok, rám is többen nyomultak és vajon csak és kizárólag milyen okkal? SZEX. Tessék itt a csodás kínálat, 27 évesen már k*rvára nem erre vágyom, aki meg tényleg tetszene is az meg nem hív el randizni.
2016. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"és vajon csak és kizárólag milyen okkal?"


és ezt honnan tudjátok mindig ilyen jól? Gondolatolvasásból?

2016. dec. 21. 21:57
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, ennyire naiv nem lehetsz :D
2016. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mikor konkrétan az az első kérdése hogy "szeretsz szopni?" akkor még is mi a fészkes fenét akar szerinted?
2016. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy én nem látok ilyen pasikat körülöttem.
2016. dec. 22. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!