Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyagilag független nő mikortó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagilag független nő mikortól várhatja el ismerkedéskor párjától, hogy egy kávéra meghívja, majd később születésnapjára legalább kis ajándékot kapjon?

Figyelt kérdés

Nagyjából mennyi hét vagy hónap után.

Köszönöm válaszaitokat.



2016. dec. 12. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Kávé: én 1. randin várom.

Ajándék: a születésnapomkor várom.

:)

Ez nem aranyásás, ez alap szerintem. Nem szeretem, ha valaki még ezeket is sajnálja.

2016. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedeskor nem a paros az illeto.


Mi ez a total fura kerdes? Addig te akarod ot meghivni,ellatni mokent?

2016. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezek alap dolgok barátom.Ha ezekre nem vagy képes,ne is akarj nőt.Mondjuk hiába akarsz nem lesz mert gondok vannak a fejecskédben.
2016. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem már az első randin meg lehet hívni egy kávéra a nőt.Gondolom a pasit nem viszi csődbe az a 200 forint.

Ajándékot meg szülinapra meg amikor lesz a szülinapja..Én pár hete voltam a párommal,amikor volt neki.Kapott ajándékot.Jó ,nyilván nem akkorát,mint több éves kapcsolatban,de kapott.Én vagyok a nő,tőle is kaptam a szülinapomra,akkor sem voltunk együtt régóta.

2016. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

ez a baj, hogy a nőknek csak elvárásai vannak!


Arról is beszéljünk, hogy az elvárásokért cserébe mit kap a férfi? szexet, meleg ételt? Egyből oda lyukadunk ki, mint egy állásinterjúnál, ha teljesítem az elvártakat, akkor kapok fizetést!

2016. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nálam első randi úgy nézett ki általában, hogy a pasi meghív egy kávéra/italra, ergo ő fizeti. Ha Cofidis kölcsön nélkül ezt se sikerül megoldani, akkor hagyjuk...

Nem, nem azért, mert nem tudom kifizetni a kettőnk kávéját, vagy egy komplett éttermi vacsorát, hanem mert ő a férfi, ő hívott meg, és alap illemszabály, hogy ilyenkor ő fizet.

Másrészt bizonyos kor fölött nem csak dugni akarok összejárni valakivel, hanem komoly kapcsolatra vágyok. Vagyis legyen már a pasi is annyira független anyagilag, hogy nem a heti kajapénze az a két kávé egy átlagos helyen!


A szülinapra ajándék meg elég érdekes kérdés. Október végén ismertem meg a párom, november végén van a szülinapom, még tényleg csak ismerkedős szakaszban jártunk. Nem vártam el, hogy felköszöntsön, de nagyon jól esett, hogy gondolt rám, és hozott virágot. Önmagában a gesztus a fontos, és nem az, hogy mit kapok. Ez természetesen hosszú távon is igaz, öt év házasság után se csak azt tekintem ajándéknak, amire fél évig kell spórolni!


Nekem rettentően tudja bántani a csőrömet, hogy most valahonnan elindult a mozgalom, hogy minden nő lehúzós, a csajok meg vért izzadva bizonygatják, hogy ők nem. És szépen átesnek a ló túloldalára: besértődnek, ha meghívják őket egy üdítőre, hogy ő ki tudja fizetni a saját számláját! Nem is azért illik elfogadni, mert nem tudja valaki kicsengetni azt a 200 ft-ot...


Meghívni se azért szokták, hogy "jajj szegény kislány biztos azért ilyen vékony, mert nem tud mit enni, hát kap egy kávét meg egy sütit..."

2016. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5# Nem, hanem hogy ő is kap a szülinapjára ajándékot. Szerinted a szex és a meleg étel egyenértékű azzal, hogy meghívja egy kávéra, és figyelmessége jeléül ad ajándékot a születésnapjára? Én speciel nem azért fekszem le a barátommal, mert megvásárol, hanem azért, mert ahhoz van kedvem.
2016. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés azt jelenti,hogy alapban a nő fizet a párjának x ideig, és ez az idő mennyi legyen,mennyi az,ami utá elvárhatja, hogy fizessen a pasi is. Aki a párja már az ismerkedés alatt is a kérdező szerint.
2016. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy kávét sem tud kifizetni, az régen rossz.

Nálunk első randin ebédelni vitt, ő fizetett.Második randin vacsorázni, de ott is aludtunk ahová mentünk, ő fizette.

Szülinapom nyáron van, mi ősszel ismerkedtünk meg, egy karláncot kaptam, amibe gravírozva van.

Karácsonykor egy gyűrűt kaptam, én öngyújtót vetrem neki, gravíroztatva.

Szülinapjára kedvenc whiskiyét két pohárral.

Nem híve annak, hogy egy nő fizessen.A nő maradjon nőnek.

2016. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Első randin és szülinapomkor.

Ha a kapcsolat elejéhez közel esik a születésnapom akkor is "elvárom" az ajándékot. Egy doboz bonbon is tökéletes, még csak hú de személyes apróságra sincs szükség.

2016. dec. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!