Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogyan tovább? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Mit jelentenek?

Figyelt kérdés

2 hete írtam ide,azzal az okkal,hogy tetszik egy 21 éves srác,és hogyan ismerkedhetnék vele össze..

Na most eltelt ez az idő,és sikerült összeismerkednünk,olyannyira,hogy már az első találkozón is túl vagyunk. A helyzet a következő: 3éves kapcsolata ért véget decemberben,és leszögezte a beszélgetés elején,hogy neki most nem kell komoly kapcsolat,kicsit kiakarja élni magát. Ez oké volt megértettem,viszont utána a tettei kicsit másra utaltak.Először is ugye elkezdtünk ismerkedni,megbeszéltük msn-en a találkozót,elkérte a telószámom,elémjött,hazakísért csupa apróság,mégis jelentősek. 2,5 órát voltunk együtt,sétálgattunk,nagyon sokat beszélgettünk,nem volt egy percnyi szünet sem, és teljesen azonos hullámhosszon vagyunk. Ez is oké eddig. Meg látszott,hogy mindig figyel rám,folyamatosan a szemembe nézett:)

Aztán következő nap mikor este ugyanazon a szórakozóhelyen voltunk,én a haverokkal,ő a haverokkal, szinte percenként pillantást váltottunk,mosolyogtunk egymásra, mikor biliárdoztam,szinte nem is mertem már ránézni,annyira magamon éreztem a tekintetét. Látszott rajta,hogy még kicsit zavarban is van.

Innentől már csak egy kérdés: Vajon ha valaki nem akar kapcsolatot kialakítani a másik féllel,akkor ugyan miért ő kezdeményezi a találkozót,miért kér telefonszámot,miért érdekli a másik és miért van zavarban? És a szexet kizárhatjuk,kétleném,hogy csak arra kellenék.

Ilyenkor esélyes,hogy megváltozott az elhatározása? :/

Érdekes...

Egy tanácstalan 17 éves lány.


2010. máj. 2. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:

attól még hogy nem akarja lekötni magát, még tetszel neki. Szívesen van veled, és vonzódik hozzád.Amit ki tudsz hozni, az max szex.

De pozitív hogy nagoyn tetszel neki :)

2010. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
néha megesik, hogy nem esik
2010. máj. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy én nem szexet akarok csak tőle..

Nagyon kedvelem..

2010. máj. 2. 01:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak szexet akarsz, akkor egy félév, év múlva keresd újra és akkor lehet ő lesz a férjed:P. Most valszeg úgyis szakítana, ha ezt meg is mondta..
2010. máj. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét, lehet, h most tényleg max az ágyig jutnátok. Mondjuk a sem kizárt, hogy megváltozott időközben a véleménye, elvégre május van. Hol van már december? :) A másik meg, hogy a beszélgetés Elején szögezte le, ergo.... még nem is ismert.. nemtudom érted-e a lényeget. ;)
2010. máj. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó válaszoló: Értem mire gondolsz,ez nem is jutott eszembe.. :) Na remélem vmi jó fog kisülni a dologból,CSAK szexre nem leszek vevő.. :)

2010. máj. 2. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:

(utolsó válaszoló)

Erről van szó. :) Légy határozott. ;)

2010. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem tuttira bejössz neki!
2010. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!