Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nem érzitek veszélyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem érzitek veszélyesnek az online ismerkedést? Neten bárki adhatja a szépet és jót. Esetleg kerültetek már veszélybe a személyes találkozáskor?

Figyelt kérdés
Ha igen, valaki leírhatná a történetét. Tanulni is lehetne belőle. Köszi!
2016. dec. 6. 08:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem olvastam el a valaszokat,en ugy gondolom amiket leirtl arra akkor is meg van az esely egy pasinal ha pl szorakozohelyen vagy veletlen akarhol ismerkedtek meg.Miert akkor se tudsz az illetorol semmit,ha akar hazudik es lehet mas baj is a fejevel.
2016. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Manapság már majdnem mindenki fent van valamilyen formában a neten, már nem a 90-es években vagyunk, amikor még csak a fura kockák játszótere volt. És mivel rengetegen fent vannak, persze, hogy van mindenféle ember, bolond is meg normális is. Teljesen kizárni valamelyik ismerkedési színteret balgaság.
2016. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
De annak érzem és nem is ismerkedek így ezért. Egyszer egy játékoldalon beszélgettem egy idősebb csávóval. De tényleg csak beszélgettem, semmi félreérthetőt nem tettem meg barátom is volt. Aztán egyszercsak bekattant és elkezdett a farkáról képeket küldözgetni meg perverz szövegeket írni... Azon erősködött, hogy majd ő eljön az iskolámhoz, aztán meg felhívott. Még szerencse, hogy nem vettem fel... Ebben az a poén, hogy nem adtam meg a számom neki, és a neten sincs kint! Azonnal letiltottam, de még évekkel később is megtalált amikor a facebookra regisztráltam...
2016. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Vagyis pont ugyanannyira érzem veszélyesnek, mint bármilyen helyen vadidegenekkel ismerkedni.

Elég jó emberismerőnek tartom magam, még (lekopogom) sosem volt problémám ilyenből.

2016. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
36%
Valahogy neten,anoniman számomra könnyebben kiderülnek a dolgok,mert kevesebb a tét.Volt,hogy neten buktattam le egy randis pasit,hogy ha szingli is volt,nem azon az idősíkon,ahogy mondta.De tök véletlenül.Élőben meg jobban álcázzák magukat az emberek.Régen egy megcsalást is könnyebb volt eltitkolni.
2016. dec. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!