Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nem érzitek veszélyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem érzitek veszélyesnek az online ismerkedést? Neten bárki adhatja a szépet és jót. Esetleg kerültetek már veszélybe a személyes találkozáskor?

Figyelt kérdés
Ha igen, valaki leírhatná a történetét. Tanulni is lehetne belőle. Köszi!
2016. dec. 6. 08:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Régi ismerős is volt belem durva. Így ilyentől bárkivel kapcsolatban tartnatnék. Első fura jelnél menekülök.

Netet azért nem szeretem, mert hiába van akár kamera, kiszűrni hamgot, gesztust...nekem kell az élő kontaktus,mert ott jobban látható. Van illat, kisugárzás rögtön. Igen,netessel is lehetne, de nem szeretek senkivel pár nap után talákozni,hosszan elhúzni meg nem jó,így nem az én terepem.

2016. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi erővel akkor az utcára se szabad kimenni...Ott is bárki adhatja a szépet.
2016. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
persze, mert aki egyedül van az biztos pszichopata...
2016. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Elmondok egy ellenpéldát. :) Több mint egy éve van meg a barátom. Randivonalról ismertem meg. Nagyon aranyos, kedves, erkölcsös. De van egy hobbija nyaranként, amit én is ki akartam próbálni: motorozik.

Szóval a legislegelső találkozónk hajnali fél 1-kor volt, a West End melletti parkolóban... Azért ilyen hülye időben, mert nem sokkal éjfél előtt kértem meg hogy egyszer vigyen el motorozni. És még aznap elvitt. Másfél hete leveleztünk. :)

Érted, hajnalban egy kihalt parkolóban találkozni egy sosem látott férfival, és elmenni motorozni...!! :D Ráadásul tetszett, és azon ia izgulhattam, hogy bejövök -e neki és ő nekem. :D

Csörgött a telefonom többször, apukám hívott, dühös volt, érthetően. :D Félreállt, visszahívtam, és tudtam hogy vele akar beszélni, így odaadtam neki a telefont. :D De apa megnyugodott mikor meghallotta a hangját, hogy értelmesen beleszólt. És amikor azt mondta: "nézze, ha akarja most rögtön hazaviszem a lányát" akkor apa megnyugodott, és mondta menjünk csak nyugodtan. :D

Szóval extrém első randink volt. :D A következőn már sétálni mentünk a Margitszigetre, hogy tudjunk beszélgetni.

Szóval ha megbízható a randipartner, akkor nem kell a sok óvintézkedés!

2016. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez a motoros sztori is elsulhetett volna rosszul...mazli volt.
2016. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Elég jó emberismerőnek tartom magam, így már neten kiszűröm a "gyanús jeleket". Tipikusan az ilyen nőgyűlölő, birtokolni vágyó, erőszakos jellemeket. Sokat randiztam netről, de még soha nem botlottam ilyen emberbe. (Volt, akinél közvetlenül a randi előtt éreztem, hogy gáz van vele, de akkor gyorsan lefújtam... és ettől ki is bukott az agresszív oldala, de szerencsére csak az online térben, így max. egy kis idegeskedést okozott, ennél többet nem.)

Ami a személyes benyomásokat illeti: a barátnőmnek volt egy kissé pszichopata barátja... amikor bemutatott neki, kb. 10 perc után éreztem, hogy gond van vele. (Pedig kedves volt, de néhány gesztusból, félmondatból nekem ez jött le.) Figyelmeztettem a barátnőmet, nem hallgatott rám, aztán pár hónap múlva alig tudott kimenekülni a kapcsolatból, a pasi szabályosan üldözte őt.

Szóval én alapvetően bízom az emberismeretemben.


Megjegyzem, életemben többször fordult elő, hogy a nyílt utcán, nyilvános helyen zaklatott vadidegen férfi. Olyanok, akikkel nem én ismerkedtem, nem kezdeményeztem kapcsolatot, csak rám szálltak. Meg tudtam védeni magam. A saját tapasztalatom tehát az, hogy sokkal veszélyesebb az utcára kimenni, mint online ismerkedni - utóbbi esetben ugyanis megválogathatom, hogy kivel találkozzam, míg az utcán az mászik rám, aki akar. Természetesen mindkét esetben fontos, hogy fel legyünk készülve (főleg lélekben) az esetleges problémákra. De nem lehet félelemben élni, mert az önmagában is korlátozza az életünket.

2016. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Az utcán munkába menet és hazafelé is érhet baj. Miért pont egy netes ismerkedés lenne veszélyesebb? Különben meg ha valaki odafigyel, akkor már online ki lehet szűrni, mennyire kell óvatosnak lenni a másik féllel.
2016. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

1. Mindig van nálam gázspray. Ha valaki erőszakoskodna, akkor lefújnám. Egy a bal-, egy a jobb kabátzsebemben. A bátyámtól kaptam és már fújtam is gyakorlásképpen. Nem sírva fakadnék ha valaki erőszakoskodna, hanem úgy arcon fújnám, hogy egy órára megvakulna.


2. Az első pár randin sosem megyünk üres, elhagyott helyekre. Vagy belvárosban sétálunk (parkban/folyóparton,stb) vagy beülünk egy kellemes, igényes beülős helyre. Szóval nincs olyan hogy totálisan kettesben maradjak valakivel. Legalább látótávolságban mindig vannak emberek.


Szerintem aki már csak ezt a két dolgot betartja, az elkerüli 95% eséllyel azokat a negatív tapasztalatokat, amiket a fentiek leírtak. (Jó magát a srácokat nem, de legalább biztonságban érzi magát)


23/L

2016. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Most erre mi a helyes válasz? hogy meg lehet bízni netesekben, meg nem netes ismertségben is, és sehol nincs rossz ember? Vagy miért kell lepontozni, hogy bántalmaztak?
2016. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
# 14 Időpont ma 09:54 - Piszok nagy mázlid volt, de örülök, hogy végül mégis jól végződött. Nekem is ilyen jók az őrangyalaim, csak más vonatkozásban dolgoztatom őket, ami nem tartozik a kérdéshez. :-)
2016. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!