Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy nőnek sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
Soksor kezdek ismerkedni facebookon és elég jól haadnak a dolgok. Bezélgetés is kialakul de egy idő után már vége. Nem is az, hogy nincs téma pusztán a nők úgy nem válaszolnak. Amikor meg személyes találkozóra hivom őket akkor: van pasim, hát nem is tudom, nem válaszokat kapom.
2016. nov. 23. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hittem mindenki olyan beállítást használ manapság hogy csak az ismerősök által küldött üzi jut el hozzá....
2016. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, én is kb tök ugyanezeket tapasztalom. Teljes közöny, egyszavas rövid válaszok, aztán elszublimálnak 1-2 nap után. Azon kevés lánnyal, akikkel tovább is beszélek, ők is vagy eltűnnek végül, vagy ha találkozóra hívom, akkor meg kifogások (tanulni kell, nem ér most rá, a hétköznap nem jó, a hétvége nem jó..)

Meg egyszerűen nem is érdeklődőek, én ezért is hagytam már abba az egészet, mert már elegem lett, hogy semmi érdeklődés nincs a másik irányból...

A netes ismerkedés egy nagy rakás széklet, ez van.

2016. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem nyújtotok semmi extrát. Kedvesek vagytok, normálisak és 100 másik srác tudja ugyanezt nyújtani. Én is így voltam. Aztán bunkón viselkedtem és felszínesen. Tádám, siker.
2016. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és hát bevallom, vannak pasik, akikkel így viselkedek. Bár ők alkalmi amnéziások, elfelejtik, hogy tisztázni szoktam, hogy nem lesz köztünk soha semmi, nem hitegetem őket. Ők ekkor továbbra is próbálkoznak, majd megsértődnek, amiért nem jövök össze velük :D (Közben tudják, hogy évek óta stabil kapcsolatom van, nem is értem alapból, hogy mit akarnak tőlem)


Viszont! Mikor még szingli voltam, és akartam is ismerkedni, akkor 100-ból ha 1 fiúval sikerült. A többivel egyszerűen nem jött a dolog, nem volt téma, hiába tetszett mondjuk a srác, kínos csend volt állandóan. Aztán mindig úgy voltam vele, hogy majd később írok neki, majd másnap, addigra kitalálom, hogy mit, aztán majd jövő héten, addigra meg már bennem volt, hogy ennyi idő után már ciki csak úgy visszatérni, és folytatni ahol abbahagytuk, azért tűntem el :D

Lehet, hogy bennem van a hiba, de nagyon, NAGYON kevés emberrel tudok beszélgetni. Utálom a "szia, mizu" jellegű kis "dumcsizást", azt szeretem, mikor már lazák vagyunk, és mindenről tudunk beszélgetni, akár marhaságokról is, akár komolyabb témákról. Nem akarok arról fecsegni, hogy kinek mi a kedvenc kajája, hanem olyasmiket akarok megvitatni, mint a vallások hatása az emberiségre, pszichológiai kérdések, csillagászati felfedezések, történelem, politika, aktuális hírek, stb, vagy csak simán hülyéskedni anélkül, hogy elítélnének, pl feltalálni, hogy milyen jó lenne láncfűrésszel ásni, vagy futárszolgálatot nyitni és galambokat használni, meg mit tudom én :D

Nos, ilyen beszélgetéseket NAGYON kevés emberrel lehet intézni. Konkrétan egyetlen egy emberrel találkoztam eddig életem során, akivel tényleg bármiről tudok és szeretek beszélgetni. A többiekkel nem igazán megy, max tőmondatokban, mert tudom, hogy nem lehetek önmagam.


Aztán vannak azok a pasik, akik egész egyszerűen halálra untatnak. Volt egy ""udvarlóm"", aki CSAK a forma1-ről volt hajlandó beszélni. És ez nem költői túlzás, kb 2-szer fordult elő, hogy másról beszéltünk, amikor kérdezte, hogy hogy oldottam meg valamit a beadandómban. A poén az egészben, hogy tudta rólam, mert világosan elmondtam, hogy utálom az autókat, az autóversenyeket, a forma1-et, ennek ellenére erőltette, akkor nem tudtam vele mit csinálni, jött az, hogy az "aha", és az "ühüm" váltakozott válaszként.


Emellett úgy általában szerintem neten ezerszer nehezebb fenntartani a beszélgetést. Sokkal könnyebb, ha épp van valami közös élményetek, együtt vagytok valahol. Neten csak a már meglevő dolgaitokról tudtok beszélni, nem lesz semmi közös emlék, stb, ami új témát adna. Ezt több ismerősöm is megerősítette.

Neten még a barátommal is akadozik néha a beszélgetés, edig ha együtt vagyunk élőben, akkor le se lehet minket lőni, folyamatosan beszélünk valamiről.


Lehet, hogy neked is egyszerűen nehéz hozzád illő beszélgetőpartnert találni. Így látatlanban nehéz megmondani, nem tudhatjuk, hogy csak tuskókat fogtál ki, vagy olyan nyomikat, mint én, vagy te vagy idegesítő/unalmas, stb. Bármi lehet ez alapján.

2016. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy általában a nők nem hülyék.

Hiába kapok "sziatetszel" vagy "sziahogyvagy" üzeneteket, pontosan tudom, hogy rajtam kívül ezt mèg 10 másik nőnek elküldted vagy el fogod küldeni.


Alapvetően az a problèma, hogy amit csináltok az inkább kétsègbeesett próbálkozásnak tűnik mint ismerkedésnek. Ha az utcán odajön hozzám valaki és szimpatikus, akkor nem hajtom el. De az, hogy a neten minden 2.nőre ráírsz akinek tetszik a profilképe...az egy kicsit gáz és az ilyenekre èn egyáltalán nem szoktam válaszolni.

2016. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

#5: Miért van az, hogy ugyanazzal a szöveggel az egyik helyes ismerősöm sorban szedi fel a csajokat, a másiknak meg egy sem jön össze?

A lányok nem hülyék, jól írtad. Csak felszínesek ilyen jellegű ismerkedésnél.

2016. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6! Gőzöm sincs. Èn meg sem nézem az ilyeneknek a profilképét, egyszerűen válasz nélkül törlöm az összeset. De én nem vagyok felszínes, a többi nő fejèbe meg hál' Istennek nem látok bele.
2016. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Mi abban a felszinesség, hogy két pasi közül, aki ugyanazzal próbálkozik, a jobb kinézetűt választja? :D Felszinesség lenne, ha a jóképűt választaná akkor is, ha annak bunkó/béna a dumája, az átlagos/csúnyácska pasi meg hiába jó arc, nem kell neki. Ez felszines, oké.

De tedd a szivedre a kezed, és mondd, hogy ha lenne két, belsőre pontosan ugyanolyan csaj akinek bejössz (legalábbis amennyire te látod, ugyanolyanok), csak az egyik jól néz ki, a másik csúnyácska, akkor te nem a szexibb csajt választanád :D Miért ne tennéd? Ha SEMMI nem szól a másik mellett..?

2016. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!