Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
Bármennyiszer probálkoztam csajoknál mindig azt mondták van barátjuk, lehet tényleg volt de szerintem csak azért mondták hogy le koptassanak,lehet a külsőmmel van a bajom? bár sok nőt megkérdeztem és azt mondták semmi gond velem helyes vagyok,szerintem sincs.ha mondjuk elmennék dolgozni több esélyem lenne csajozásra? igazából a munkától félek kicsit szorongós tipus vagyok gyógyszereket is szedek. ahogy idősödöm egyre jobban vágyom párkapcsolatra,remélem egyszer még eljön az igazi valamikor 25/F
2016. nov. 22. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magad is leírtad. Szorongós típus vagy, gyógyszereket szedsz, nem dolgozol, félsz a munkától is. Milyen nő vágyik ilyen hapsira, hm? Meg eddig mit csináltál? Most, hogy már hét éve nem vagy tanköteles.
2016. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Én is mindig így járok,és még nagyon sokan, ha valaki nem jóképű akkor senkinek se kell.
2016. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1: lehet a külsőd az oka. Ez esetben ha testi jellegű ( khm, plusz súly / nagyon vékony van ) lehet változtatni rajta, ellenben például az arcod nem lehet megváltoztatni.

2: lehet a belsőd az oka. Stílusod, viselkedésed, nem tudom. Ezen mindenképpen tudsz változtatni ha ez a baj.

3: a kisugárzásod. Nagyon önbizalmatlan vagy / félsz / egyszerűen "olyan" a stílusod, hogy a lányoknak nem tetszik és így védekeznek.

4: rossz helyen próbálkozol. Nekem is volt, hogy ( hozzám képest ) gyönyörű lányokra írtam / közeledtem és mind lekoptattak. Aztán megtaláltam az én szintem és érdekes módon ezek a lányok nem koptatnak le. Elnézést a kifejezésért, tudom hogy a lányok nem szeretik, de a 10/10, 10/9-es lányok többsége ( és tisztelet a kivételnek ) nagyképű, nem beszélnek akárkivel, hiába vagy te a megtestesült jóság belsőre. Én azt mondtam, hogy nem vagyok annyira csúnya, szerintem 10/7-8 legalább vagyok, úgyhogy az ilyen kaliberű lányoknál próbálkoztam és... Siker.


Megjegyzés: 25 évesen mindenképp illene munkát keresned, jó eséllyel már befejezted a főiskolát ( ha voltál, ráadásul mostanra az MSC-t kellene befejezni, ha nem csúsztál és még tanulsz ).

2016. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

* "csak harcolni" - értsd: a harc nem baj, amennyiben önvédelmi, és ha azon FELÜL IS van tartalmasság.


De aki itt megreked, hogy csak harcol -pláne, ha inkább támadólag teszi-, az igen alacsony és korlátolt tudatszintnek felel meg.

2016. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* "szoktak jönni" - ez tapasztalat, és NEM előfeltevés! És mivel tapasztalat, egyben valószínűség, is és NEM dogma.
2016. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

# 4 Neked se volt még nőd, ugye?


Persze, hogy nézik a nők a férfi anyagi hátterét. Dolgozom, eltartom magam. Ha elvileg én vagyok a gyengébbik nem, akkor elvárhatom ugyanezt az erősebbiktől is, nem?

Nyilván meggondolom, hogy egy olyannak szülök gyereket, aki nem dolgozik és nincs semmije, vagy egy olyannak, akinek van ugyanannyija, mint nekem. Bocsáss meg érte.

Némely férfi fel van háborodva, hogy alap dolgokat elvárnak tőle. És nem kisgyerekekről van szó, hanem felnőtt férfiakról.

2016. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.: Még érned kell (azaz még nem kaptál elég visszautasítást, hogy az újabb helyzeteket higgadtan és tapasztalattal kezeld, tudd hova tenni a nőket és ne "ess hasra" 1-1 arra érdemtelen lány előtt és ne keseredj el az elutasításokon túlzottan).


2.: Nem próbálkozol elég sok helyen elég sok lánynál (min. 500 - 1000/év mindenféle csatornán, személyesen, online, mindenhogy, földön-vízen-levegőben).


3.: Az jó, ha az elején azt mondják, van barátjuk, az esetek többségében tényleg van, az a kellemetlen, ha szimplán elutasítanak, indok nélkül (az se baj, a társkeresésben nincs olyan, hogy "baj", meg "ciki")!


4.: Keresel állást? Manapság nem minden szakmában van, hogy csakúgy, hipp-hopp "elmentél" dolgozni!


5.: Állítólag tánc közben könnyebb becsajozni.

Azaz go to the free táncház!

2016. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hazugság hogy jól nézel ki, 10/7-8-as csávóként vagyok én is és erre a rétegre évente ha jut 1-2 csaj ha mindenhol próbálkozik, mindenki lekoptat stb... Vagy legyél 9-10-es vagy sehányas, akkor változtatni kel lvhogy.
2016. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha elmegyek dolgozni nagyobb az esélye hogy lesz barátnőm?
2016. nov. 22. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy nézik a nők a férfi anyagi hátterét."


Így van. Azt, hogy viszonylag tetemes legyen a férfi jövedelme (és/vagy vagyona), az már elmegy számotokra, hiszen az elvetek az, hogy "amíg nincs ló, jó a szamár is".


Amint a nő talál még jobb anyagi helyzetben levő férfit, ürüggyel dobja az előzőt.


Természetesen párkapcsolati tapasztalataimból is ered meglátásom, de látom férfi sorstársaimért is, szóval nem pusztán egyedi esetekből következtetek... Tisztelet a ritka kivételes nőknek - azok hol vannak...?

2016. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!