Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha úgy érzem, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, egy konkrét arcvonásom miatt egy nőnek sem kellek?

Figyelt kérdés

Sajnos kerek, kicsi, beesett állam van. Ettől gyengének és kisfiúsnak tűnik az arcom, nem férfiasak a vonásaim. És úgy érzem, emiatt a nők nem tekintenek partnernek.

Az a legrosszabb, hogy a testalkatot lehet változtatni, aki kövér, lefogyhat, aki sovány, hízhat, de ez mindig így marad. Ja, vagy plasztikai műtét, amire legkorábban 5-6 év múlva lenne pénzem, és egyébként is természetellenes dolognak tartom.


2013. febr. 19. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ennél sokkal komolyabb dolgokkal is találnak párt emberek. Nem ezen fog mulni nyugi. Inkább azhzal van a baj hogy azt hiszed igy nem fogsz kelleni senkinek, épp ezért nem is adsz esélyt a szerelemnek, mivel ááá én igy ugysem kellenék senkinek stb....
2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De adok esélyt.. Kezdeményeztem már jópárszor, de szinte mindig visszautasítás a vége. Ilyenkor pedig csak még rosszabbul érzem magam, és persze mindjárt arra gondolok, hogy azért, mert ilyen semmilyen kalácsképem van.
2013. febr. 19. 11:34
 3/21 anonim ***** válasza:

Jáksó, te vagy? :)


először szeresd meg magad ilyennek amilyen vagy, aztán várd el mástól, hogy szeressen ... ha érzik benned, hogy nem vagy megelégedve magaddal, akkor ők is úgy állnak hozzád

2013. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A legjobb pasi is kap visszautasítást. neked sem tetszik midnen lány ne várd hogy minden lány akihez oda mész igent mondjon.
2013. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De nem tudok megelégedni önmagammal, ez nem így megy. Folyamatosan nézem az utcán, facebookon, akárhol, hogy látok-e olyan pasit, akinek hasonlóan gyenge álla van, és elfogadható külsejű nővel van, folyamatosan hasonlítgatom magam a "jóképű" pasikhoz, meg hogy van-e olyan, akit jóképűnek tartanak ennek ellenére..

Pokol úgy élni, hogy azzal kelek, és azzal fekszem, hogy egy olyan dolog miatt, amire nincs ráhatásom, nem tudom élvezni az életet, nem érhetem el, amire vágyom.

2013. febr. 19. 11:42
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen állam van, és még az orrom is nagy, szóval elhiheted, hogy nem vagyok minden nő álma, de próbáld ellensúlyozni valamivel. Én például zselézem a hajam, mert teljesen más formát ad a fejemnek, és úgy normálisan is nézek ki(remélhetőleg nem csak magam szerint), lelapított hajjal viszont én is tudom, hogy esélytelen...

Próbálj például sapkát hordani, vagy valami jó hajstílust nézni, ez már a te dolgod lesz


Azon kívül eddig 2/2x visszautasítottak, de azt tudom tanácsolni, hogy ne az ún "mű" nőket keresd. Keress olyat, akivel úgy gondolod, hogy összejöhetsz, és legyen fontos a közös hang. Hiába néz ki valaki jól, ha egyszer megdugod, és semmilyen közös témáról nem tudtok beszélni, nem tudtok elmenni valahova, érted?


Szóval először keress közös hangot egy nővel, és miután az megvan, utána menj rá a többi dologra, ha nem szeretné akkor éreztetni fogja, de így neked is jobb lesz, mert valószínűleg nem csak leszar majd, hanem normálisabban kezeli a dolgot, és az is fontos, hogy ne éld bele magad előre...


Na mondja ezt az akinek még nem jött össze, de sok szerencsét ;)

2013. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö amit leirtál az 5. hozzászólásban pont ezért irtam hogy nálad inkább azzal van a gond hogy Te nem fogadod el magadat. Épp ezért nem elsz társad ha ezen nem változtatsz. Rajtad múlik hidd el, nem azon hogy milyen az állad.
2013. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De ez az önelfogadás ez nem megy úgy hogy csettintek egyet és hú, már jól is érzem magam a bőrömben.. Évek óta próbálom elfogadni a kinézetem, mindent mindig megpróbálok a lehető legtökéletesebben összerakni magamon (ruha, haj, testtartás, stb), de ettől még mindig úgy érzem, hogy emiatt ronda vagyok.
2013. febr. 19. 12:55
 9/21 A kérdező kommentje:
6/8 majd ha te is túlleszel vagy 50 kudarcon, akkor átértékeled mindezt.
2013. febr. 19. 13:31
 10/21 anonim ***** válasza:
AEbben nincs igazad kérdező. A legtöbb ember helyén tudja kezelni a kudarcokat. Baj lenne ha mindenki feladná. nem hogy visszautasítások után sem hanem komoly csalódások után sem adják fel a legtöbben szerencsére. Külö9nben nagyon soke gyedülálló ember lenne. Egyébkétn hány éves vagy?
2013. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!