Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha úgy érzem, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, egy konkrét arcvonásom miatt egy nőnek sem kellek?

Figyelt kérdés

Sajnos kerek, kicsi, beesett állam van. Ettől gyengének és kisfiúsnak tűnik az arcom, nem férfiasak a vonásaim. És úgy érzem, emiatt a nők nem tekintenek partnernek.

Az a legrosszabb, hogy a testalkatot lehet változtatni, aki kövér, lefogyhat, aki sovány, hízhat, de ez mindig így marad. Ja, vagy plasztikai műtét, amire legkorábban 5-6 év múlva lenne pénzem, és egyébként is természetellenes dolognak tartom.


2013. febr. 19. 11:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

23.

Ha tudnám azt, hogy nem a kinézetem, hanem valami egyéb miatt utasítottak vissza, azt helyén tudnám kezelni. Lehet hogy bizonyos esetekben még így is volt. De ha én magamat rondának látom, az úgyis kiütközik a viselkedésemen is (egy darabig el lehet játszani az önbizalmat, de állandóan nem).

2013. febr. 19. 14:01
 12/21 LeftBehind ***** válasza:
Kérdező - nekem is hasonló állam van és én pl szakállat növesztettem. Nem teljes pofaszakállat,hanem épphogy csak az államat takarja. Ettől úgy néz ki,mintha hosszabb lenne és egyből ad valami formát a fejemnek.
2013. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Viszont te is állandóan azon nyűgsz, hogy nem kellesz egy lánynak se.

Amúgy nekem kb semmi szőrzetem nincs.

2013. febr. 19. 19:23
 14/21 LeftBehind ***** válasza:
Akkor b@zd meg,OK? Az állad miatt panaszkodsz,én adtam egy tanácsot és még neked áll feljebb? Nem vagy te egy kicsit kabbeafaszom?
2013. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
És te egy kicsit ingerlékeny? :D
2013. febr. 19. 20:09
 16/21 LeftBehind ***** válasza:
Mond meg te így monitoron keresztül. Gondolom úgy képzelted el,hogy püfölöm a gépet mint valami dühöngő állat. Pedig őszintén jót röhögtem miközben olvastam a válaszod. Kértél a kinézetedre tanácsot,én adtam és azért panaszkodsz,mert olyan ember adta aki (még) szintén nem sikeres a csajoknál! Vagy neked is ez a fixideád,hogy a kinézet minden? Hogy aki képes normális fejet vágni,rögtön ölébe kapja a nőket? Fatális tévedés!
2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak azt, hogy egy jóképű ismerősömnek sincs ilyen jellegű problémája. Azoknak sem, akik butábbak, humortalanabbak nálam. Lehet hogy jó kinézet nélkül is lehet csajozni, de hogy ha az megvan, akkor kb semmi más nem kell, az is biztos.
2013. febr. 19. 20:21
 18/21 LeftBehind ***** válasza:
Tudod van ez a dolog,hogy aki jóképűnek született,kinézet pipa,stílus pipa....szóval ezek tudják magukról már hosszú ideje,hogy jól néznek ki,magabiztosak és EZÉRT nem paráznak a csajoknál se. Namármost,én elég sokat szívtam ezelőtt és csak azért mert kb 1 éve rájöttem,hogy néz ki jól a képem,az önbizalmam nem fogja a plafont verni. Ahhoz sokat kell gyakorolni! És tekintetbe véve,hogy egy nyavalyás kisvárosba kapart el a teremtés,nem is tudok annyi csajt,akit kedvelek,a gyakorláshoz. Szóval alig várom,hogy jöjjön a nyár,a fesztiválszezon és végre kipróbáljam,hogy mi lett abból szerencsétlen takonyból aki voltam.
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát, sok szerencsét. Amúgy én is kb így vagyok, csak az arcommal azóta se tudtam megbarátkozni. Hajstílusokkal kísérletezek, hogy ellensúlyozzam, de igazából ha folyton az az érzés van bennem, hogy ronda vagyok, az nem a legelőnyösebb.
2013. febr. 19. 21:20
 20/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező????
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!