Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megbízzak benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízzak benne? Nem tudom hová tenni ezt az egészet.

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit egy buliban ismertem meg és így hát teljesen levett a lábamról, annyira határozott volt meg irtó helyes magas,sportos, kék szemű,szőkés barna hajú (az az igazi szépfiú),tekintélyt parancsoló mélyhangja van, viszont mindkét barátnőm ugrik ellene,elvileg minden lánynak teszi a szépet és a jót aztán a szex után lelép. Ezután találkoztam vele egy tök jó délutánt töltöttünk együtt,viszont rögtön úgy alakította a dolgokat,hogy menjek fel hozzá, jóformán észre se vettem az egészet és már az ajtóban álltunk,persze már folyamatosan szexuális jeleket küldött. Leráztam,utána 2 napig nem is keresett majd felhívott azzal,hogy "van-e kedvem befejezni azt amit elkezdtünk" én persze rögtön nekiálltam,hogy mit képzel magáról stb. stb. mire azt mondta,hogy ő úgy értette tapintatlan volt a legutóbb és a délutáni randit megszeretné tetőzni egy esti vacsival. Elmentem vele és annyira megváltozott mintha egy teljesen más személyiség lett volna egy igazi gentleman kb. Megkérdeztem tőle,hogy sok lány volt-e az életében, elkezdett mesélni arról hogy igen,mert az első szerelme nagyon megbántotta utána "sajnos" ő is átgázolt mindenkin viszont érzi,hogy én más vagyok engem nem hagyna el sosem. Én teljesen belehabarodtam, szerintetek mit tegyek ? Volt már valaki hasonló helyzetben ? Előre is köszönöm a válaszoat!


21/L


2016. nov. 13. 23:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én ezt értem, de egyszer minden véget ér és mivan ha nála tényleg pont most ért véget ez a korszak ? Csak hát...igen valahogy még sem tudok benne megbízni,azóta kiderült hogy kb. mindenki megvolt már neki ebben a környezetben..

2016. nov. 15. 01:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Az nem ma fog kiderulni, es nem is ugy hogy szexeltek. Ugy se , ha nem
2016. nov. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hacsak nem minimum 35 éves és hirtelen gyerekre vágyik és feleségre meg kertben gyomlálásra, akkor elég valószínű, hogy nem most jött el az a korszak. Gondolom korodbeli, tehát még bőven tartani fog neki egy jó darabig a "dugjunk meg minden libát aki elég ostoba, hogy bedőljön nekem" korszaka.

A vak is látja pár sor alapján is, hogy mit akar.

2016. nov. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz meg pár lányt, aki megvolt neki, hogy nem ismerős-e nekik ez a szöveg. Gyanítom, nekik is hasonlóval állt elő, kivéve, ha a lányok első szóra széttették a lábuk.
2016. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!