Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ezt miért csinálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt miért csinálja, komolyan akarja ezt az egészet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy leányzó akibe hát én teljesen beleszerettem. Így komolyabban 3 hete találkozunk, tegnap lefeküdtünk egymással. Viszont továbbra sem vagyunk "kapcsolatban", titokba megy minden mások előtt mintha csak nagyon közeli barátok lennénk. A barátnőinek beszélt rólam de semmi több. Ahogy cselekszik, az jön le nekem, hogy szeret, benne van az aggódás,folyton azon van, hogy tudnánk találkozni, általában mindig ő keres engem hamarabb (ezt megkönnyíti az,hogy én hajnal 2ig dolgozom ő pedig reggel 8tól). Én már szerettem volna többször is,hogy ha nem is mondjuk ki,hogy együtt vagyunk legalább ne titkolózzunk mi értelme van,de ő azt akarja, hogy ne siessük annyira el meg hogy küzdjek érte mert nem akarja teljesen elengedni magát fél, hogy koppan a végén. Az én múltamról annyit kell tudni, hogy sosem szerettem még senkit így ha véletlenül valakivel együtt is voltam megcsaltam sajnos és ezt ő is tudja. De miután tegnap lefeküdtünk és nekem még mindig ő kell nem értem miért csinálja, szerintetek ? (bocsi ha kicsit hosszú)

Előre is köszönöm a válaszokat!


Ő 21 én 23


2016. nov. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor titkolózás volt egy kapcsolatban, az azért volt, mert még igazából nem szakított a pasijával a csaj, én meg csak azért kellettem, mert nem akart egyedül lenni, meg mert van farkam (ezek az ő szavai).


Úgyhogy én óvatos lennék vele.


23/f

2016. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők már szakítottak néhány hónapja, nem tudom igazából nagyon durván egós vagyok és kb. össze is törne, köszönöm a válaszod!
2016. nov. 6. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hét után nincs ebben semmi furcsa
2016. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a kufirccal lehetett sietni, de a kapcsolat felvállalása ráér hmm? Ez a faszi egy gyökér. Hagyd a fenébe.
2016. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es ha ezt nekem irtad, hozza tennem, hogy en ugy tudtam mar reg szakitottak, de meg nem volt ido szetcuccolniuk az alberletbol, titkolozast meg azert kellett eroltetni, mert "nem akarta h az egyetemen mindenki ezen csamcsogjon" bar eleg egyertelmu volt es amugy is ezen pattogott eleg sok ember.


Igen, utolag tudtam meg h akkor meg nem szakitottak igazabol es meg eleg sok mast amitol joforman a halalomon voltam vagy egy evig.

2016. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!