Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megbízzak benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízzak benne? Nem tudom hová tenni ezt az egészet.

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit egy buliban ismertem meg és így hát teljesen levett a lábamról, annyira határozott volt meg irtó helyes magas,sportos, kék szemű,szőkés barna hajú (az az igazi szépfiú),tekintélyt parancsoló mélyhangja van, viszont mindkét barátnőm ugrik ellene,elvileg minden lánynak teszi a szépet és a jót aztán a szex után lelép. Ezután találkoztam vele egy tök jó délutánt töltöttünk együtt,viszont rögtön úgy alakította a dolgokat,hogy menjek fel hozzá, jóformán észre se vettem az egészet és már az ajtóban álltunk,persze már folyamatosan szexuális jeleket küldött. Leráztam,utána 2 napig nem is keresett majd felhívott azzal,hogy "van-e kedvem befejezni azt amit elkezdtünk" én persze rögtön nekiálltam,hogy mit képzel magáról stb. stb. mire azt mondta,hogy ő úgy értette tapintatlan volt a legutóbb és a délutáni randit megszeretné tetőzni egy esti vacsival. Elmentem vele és annyira megváltozott mintha egy teljesen más személyiség lett volna egy igazi gentleman kb. Megkérdeztem tőle,hogy sok lány volt-e az életében, elkezdett mesélni arról hogy igen,mert az első szerelme nagyon megbántotta utána "sajnos" ő is átgázolt mindenkin viszont érzi,hogy én más vagyok engem nem hagyna el sosem. Én teljesen belehabarodtam, szerintetek mit tegyek ? Volt már valaki hasonló helyzetben ? Előre is köszönöm a válaszoat!


21/L


2016. nov. 13. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"első szerelme nagyon megbántotta utána "sajnos" ő is átgázolt mindenkin viszont érzi,hogy én más vagyok engem nem hagyna el sosem. Én teljesen belehabarodtam."


Szóról szóra ez történt velem. Ugyanezeket a szavakat használta. :D

Elárulom, hogy manapság ez a leghatásosabb csajozós duma: "Jaj én annyi nőben csalódtam, de tudom te más vagy, te különleges blablabla" :D


Ne higgy neki!! Bár, úgysem fogsz ráhallgatni, de javaslom addig ne feküdj le vele, amíg nem érzed hogy tényleg megszeretett. És ne csak a szavaival szeressen, ez a lényeg.

2016. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj neki! Egyértelmű, hogy felvette a mézes-mázas stílust, mert rájött, hogy azzal eléri a célját. Az, aki az első randin azt akarja, hogy menj fel hozzá, nem akar tőled komolyat, hidd el! Lehet, hogy az exe tényleg megbántotta, és felvette a bunkó stílust utána, de tévedés azt hinned, hogy veled más lesz. Kerüld el a szenvedést, és építsd le. 26N
2016. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaaajj de nagy játékos ez a fiú!! :D Így akar megkaparintani téged, de te legyél okosabb és ejtsd pofára. Rohadtul nem fog tetszeni neki. :D
2016. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Buta vagy. Teljesen egyertelmu, hogy meg mindig egy darab lyuknak nez, csak taktikat valtott.
2016. nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is taktikát váltott.

Ne haragudj, de ennek már a 16 éves unokahúgaim sem dőlnek be.

2016. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg egy tamogatas az eddog kommenteloknek.

De gondolom, azt hiszed, elutasitottad, egy no se tett ilyet vele, ezert te betorted, te vagy az igazi, huderomantikus..

2016. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Randizgass vele, ha jól esik, de komolyabbat ne nagyon várj. Lefeküdni meg csak akkor feküdj le vele, ha nem zavar, hogy utána esetleg kapásból lelép - mert ez bizony nagyon is benne van a pakliban.

Ha meg azt akarod látni, hogy megváltozik-e (bár szerintem is csak duma, amit neked előadott), akkor meg véletlenül se engedj neki, bármennyire is cuki meg úriember. Néhány randi után kiderül, hogy mennyire gentleman, ha ezzel se jut be a bugyidba. ;)

2016. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Atyaég, én ennek már 15 évesen se dőltem be, nem hiszem el, hogy ezek a dumák még mindig működnek :D

Kérdező te meg cselekedj a legjobb belátásod szerint, érezd jól magad, ha erre vágysz, de ne várj semmi komolyat ettől a sráctól. Amikor pedig majd megfektet és lelép, mint minden más esetben, ne sírj rajta, mert nagyon jól tudod, mibe mész bele.

2016. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak felébresztetted a vadászösztöneit.

Szerintem felejtős a csávó, ágyba semmiképp ne menj vele, hacsak nem bánod, hogy utána faképnél hagy. Ha egy kósza numerára vágysz, arra megfelelő a srác. :D

27/N

2016. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már várom a kérdést, hogy "lefeküdtem vele, azt mondta én annyira más vagyok, és velem komolyan is el tudja képzelni, de azóta mégsem keres és leráz ha én hívom, mit tegyek?".... NE DŐLJ BE NEKI!
2016. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!