Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vasalt ingben, nyakkendőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vasalt ingben, nyakkendőben kommunikálok molett férfiként, lehet esélyem csinos barátnőre az igényesebb szektorból? F/38

Figyelt kérdés

#ruházat #sikk #Nő férfi igényesség
2016. nov. 10. 09:53
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

van nő akinek ez a fontos van aki azonban akinek ép a lezserséget szereti. a koszos szakadt ruha az ami nem nagyon tetszik a nőknek.

azonban én nem nevezném igényesnek azt a nőt akinek a külsőségek számítanak, de azt elismerem, van belőlük bőven.

kérdés mi a cél? ha dugni akar az ember akkor vegyen magának szép ruhát és egy piros - lehetőleg wankel motoros (az jópofán dübörög) autót valamint papírral kitömött pénztárcát.

ha igazi kapcsolatot akkor akkor inkább sok nővel kell kommunikálni hogy megtalálja azt aki szintén megismerni akar nem pedig külsőségek alapján minősíteni.

2016. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
szerintem lóbáld meg a kocsikulcsot+tömött pénztárcád vagy mást..:D
2016. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

"Magam is a szoknya kosztümös nőket nézem, szépen harisnyában magassarkúban."


Nálam tulajdonképpen itt elvágódik a dolog. Ha egy pasi azt várja tőlem, hogy a lábamat magassarkúba préselve, kosztümben billegjek, akkor már mindegy, ő milyen, mit hord, mit csinál. Félreértés ne essék, minden nap nagyon igényesen felöltözve indulok munkába - nem is tehetném, hogy nem, olyan helyen dolgozom, de ez a kosztüm-magassarkú sztereotípia nálam már kihalt, mint a dinoszauruszok. Nem a hatvanas években vagyunk...

2016. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Hargitai János ***** válasza:

Öreg barátom esélye mindig mindenkinek mindenre van. de az öltözékkel azért be lehet segíteni a sorsnak is.


Van az a mondás hogy nem a ruha teszi az embert... Baromság!

Sokkal komolyabban vesznek mindenhol egy jól öltözött embert mint azt aki pólóban és rövidnadrágban papucsban próbál intézkedni..

Akárki akármit mond elsőként a nők is a szemükkel veszik észre a férfit.. és gyanítom egy kevésbé előnyös testalkatot jobban lehet tálalni igényes komoly öltözetben mint katonai gyakorlóban.

2016. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
Természetesen.Sőt lehetsz slampos is.Csak megfelelő mennyiségű pénzel rendelkezz.Nézd meg pl a vajnát:))
2016. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
a pénz öltöztet.
2016. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Azért, mert porszívó ügynöknek öltözöl még ugyanaz az ember maradsz..


A kommunikáció milyensége már számít valamit, főleg azzal kezdeném hogy a férfi nem molett, azok a nők.


Igényesebb szektor: Mi neked az igényes szektor ? Olyan kell akinek pénze van ? Lelsz olyat, pénzes igényes nők szeretik ha elnyomhatnak eltarthatnak egy szerencsétlen flótást.

De én ezt nem nevezném igényesebb szektornak :)

2016. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

"Azért, mert porszívó ügynöknek öltözöl még ugyanaz az ember maradsz.."


Nem. Ha emiatt többet dughatok akkor új, lelkileg kiegyensúlyozottabb emberré válhatok.

2016. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

mert szerinted a dugás ezen mulik hogy veszel valami ákcijóóós öltönyt ?? Nemár. 7 éve vagyok fix kapcsolatban ezért 7 évvel ezelőtti állapotot tudok mondani, de sportos öltözetben pontosan ugyanolyan hatásfokkal lehetett csajozni mint öltönyben.


Szóval nem értem én mi köze lenne.. Öltönyben az öltönyös pasikra bukó csajokat lehet felszedni, sportosabban öltözve azokat akik azt szeretik. Ez ilyen egyszerű..

2016. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
na látod. akkor érdemes öltönyt is felvenni.
2016. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!