Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vasalt ingben, nyakkendőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vasalt ingben, nyakkendőben kommunikálok molett férfiként, lehet esélyem csinos barátnőre az igényesebb szektorból? F/38

Figyelt kérdés

#ruházat #sikk #Nő férfi igényesség
2016. nov. 10. 09:53
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%
Férfire nem mondjuk hogy molett...
2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
ha az elegáns öltözködéshez magabiztos fellépés társul, akkor feltétlenül.
2016. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
35%

#11


Nagyon fair...


A nő lehet molett, teltkarcsú, telt stb.


De a férfi csakis "büdös dagadt kandisznó" lehet.


Éljen a nemi egyenlőség, pollkorrektség?

2016. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit jelent nálad az igényesebb szektor, mert van két véglet, és azon belül a skála:

tökéletes tip-top topmodell, akire a ffiak 80%-a csorgatja a nyálát, vagy elég egy olyan nő, aki nem akkora hű, de nagy szám (mondjuk nem kifejezetten szép az arca, nem vékony), de mellette ápolt, csinos, és nem macinaciban megy be a postára.


Mert az előbbi kategóriát kövérkés férfiként nem fogod csak az inggel meg a nyakkendővel meghódítani. De az utóbbi kategóriát meg lehet, hogy igen, ha találsz a testalkatodhoz megfelelő szabású elegánsabb holmikat és jól is állnak neked (ismerek olyat, akinek nagyon nem áll jül az ing, zakó, nyakkendő, van, akinek meg az áll a legjobban, stílus kérdése is a dolog).

2016. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

13. Nem, de a molett tényleg csak nőkre használatos.


A férfiakra lehet használni a testes, nagydarab, mackós kifejezéseket - azok ugyanolyan sejtetőek, mint a molett, nem sértőek, mégis férfiasabban hangzanak, és rájuk is használjuk.

2016. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
0%

#15


Nálam külön jelentése van mindegyiknek, nem igazán szinonímák. Illetve még a tohonya is ide sorolható.

2016. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

9-es, azt nem irta, h 19 eves kiscsajt akar felszedni :D Egy harmincas not meg nem fog zavarni a kora.

Ettol meg fura gondolkodas ezbegy felnott ferfi reszerol.

2016. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
16. Ha így akarunk kötekedni, akkor a molettet meg a teltkarcsút sem a kövér nőkre használjuk igazából. A molett az, aki kövérkésebb, de nem az elfolyós, a teltkarcsú meg pláne nem a kövér nő kategória (az az a fajta nő, akinek nagy feneke, melle van a testéhez képest és van dereka). Hogy egyes kövér nők mit használnak magukra rosszul, az megint más kérdés (mondom kövér nőként). Ugyanígy sok kövérebb férfi is magára használja a nagydarabot meg a mackóst.
2016. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Es otthon es ejszaka es hetvegen sem kerul le a felvett szerep? ööö akarom mondani a vasalt ing es nyakkendö....
2016. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a majomra ruhát adunk, még majom marad. Bocsánat, nem lemajmozni akarlak, csak arra célzok, hogy mindegy mi van rajtad, attól még ugyanúgy kövér leszel és akinek ez nem tetszik, annak elegáns ruhákban sem fogsz tetszeni.


Nekem pl. alapelvárás, hogy egy férfi normálisan, igényesen öltözzön fel, főleg ha az üzleti életben dolgozik (én is abban mozgok), de ez önmagában nem elég. Mivel én is sportos vagyok, jó az alakom, ezt várom el a férfitól is.


Vannak nők, akiknek a kövér férfiak tetszenek, bár szerintem nem ez a jellemző. Nem tudom, te mit értesz "csinos" alatt, de ha a karcsút, akkor szerintem beleér a bilibe a kezed.

2016. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!