Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vasalt ingben, nyakkendőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vasalt ingben, nyakkendőben kommunikálok molett férfiként, lehet esélyem csinos barátnőre az igényesebb szektorból? F/38

Figyelt kérdés

#ruházat #sikk #Nő férfi igényesség
2016. nov. 10. 09:53
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Kiforgatod a szavaimat 30- as. Nem azt írtam, hogy a fiatalokra pályázom, hanem azt, hogy nem kizárok ok, hogy fiatal legyen. Amúgy nem vagyok izzadékony, nem kell tartania senkinek tőle.
2016. nov. 10. 15:27
 32/50 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol kérdező? Vannak népszerű szakmák ahol nem gond ha mackós vagy...
2016. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Vendéglátásban dolgozom ha ez számít.
2016. nov. 10. 15:51
 34/50 anonim ***** válasza:
87%

"Magam is a szoknya kosztümös nőket nézem, szépen harisnyában magassarkúban"


Hát mi mást...szolid egyszerűbb nők neked sem jók, még akkor sem ha tudod magadról hogy kövér vagy. (Amit nem fog eltakarni a nyakkendő meg az ing).

Az ilyen tip top csinos és szuper igényes nők nem a magadfajtával szoktak lenni, de gondolom ezt még sem sikerült belátni azért tartasz 38 évesen ott ahol.

2016. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%
Vasalt herével többre mennél, man. :D
2016. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

A szakma akkor számít ha te vagy az ügyvezető, a miniszter, az orvos, az énekes, a színész - ezekre buknak a csajok.


Vendéglátás...hát hacsak nem a tied a Michelin csillagos étterem akkor ezzel nem mész sokra.

2016. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Vasalhatod az ingedet de inkább ne zabálj olyan sokat és nem leszel molett ppp
2016. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 popeszku válasza:
0%
Egy új,nagy,erős BMW-ből kiszállva kommunikálj,az karcsusít.
2016. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 László24 válasza:
0%
Ha Ferrarival mész a randira,mehetsz munkásruhában is,a nők meg lesznek őrülve érted...
2016. nov. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
100%

Szia.

Én egy 37 éves nő vagyok. Nem éppen egy modell, de nem is bányarém kategória.

Nekem mindig a nagy mackós pasik jöttek be, de igazából a belső értékek mindig sokkal fontosabbak voltak a számomra. Illetve az, hogy ápolt, tiszta legyen önmaga és a környezete is.

Igazuk van azoknak a kommentelőknek, akik szerint tetemes vagyonnal, bárki szemében azonnal "herceggé" válhatsz! Kérdés, hogy álom világban, vagy a valóságban szeretnél élni?

Neked kell elfogadnod, szeretned magad és akkor megtalálod a másik feled, aki önzetlenül, feltétel nélkül fog szeretni!

Sok sikert hozzá!

2016. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!