Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisvárosban (15. 000) hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosban (15. 000) hogyan lehet megismerkedni egy csinos nővel ha az ember a húszas évei vége felé van?

Figyelt kérdés
Hazatelepültem, hogy közel lehessek a szüleimhez, testvéreimhez, de mivel már 10 éve nem élek itt, nincsenek kapcsolataim, gyerekkori barátaimtól eltávolodtam, sokan el is mentek. Mindenki mindenkit ismer, és ki vannak alakulva a szoros baráti körök, nehézkes beférkőzni. Egyelőre még nem dolgozok, ezért nem nagyon fordulok meg olyan helyen, ahol ismerkedni lehetne. Max kimehetnék egyedül valahová, viszont egyedül egy ilyen kis városban elég ciki. Szüleimmel meg még inkább. Valakinek sikerült megoldania hasonló helyzetet?
2016. júl. 16. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyedül kimenni. úgy ahogy Nápolyban vagy Hamburgban. Akárhol. Engem szólítottak le utcán, plázában, pubban, múzeumban, pénztárnál vagy bárhol. Semmi ciki nincs ebben. Mit vesztesz? Elkéred a számát/elhívod valahova, ha nemet mond másnapra az arcodra sem emlékszik.
2016. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom van Tesco vagy Lidl. Hetente többször bemész és mindig ugyanannál a lánynál fizetsz, ha bent van. Elhívod egyszer műszakja után pizzázni. :D
2016. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
kettesnek igaza van
2016. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog a 2. ötlet, de én hasonló helzetbe vagyok. Járok be egy pékségbe elég gyakran és az eladó lány tetszik. Az most milyen már, hogy " Szia, volna kedved randizni velem?" Nem tudom, hogy van-e a párja vagy, hogy bejövök-e neki. Most random megkérdezni tőle, hogy héj van pasid? Na szóval értitek a lényeget......
2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Igen, világos amit mondasz és érthető is. Én is így vagyok vele. Ha pedig előfordul 3-4 olyan eset amikor a lány foglalt vagy esetleg visszautasít akkor nem kell hozzá sok idő és már elterjed a híred, hogy próbálkozol az utcán egyedül és sikertelenül. :) Szóval elég hamar lehet "hírnévre" szert tenni egy kisvárosban.

2016. júl. 17. 12:13
 6/6 anonim válasza:
hü-lyeség amit írtok most miért lenne baj az ha az ember próbálkozik? nem úgy kell rákérdezni h héj van kedved talizni meg van-e pasid? beszélgetést kell kezdeményezni és megkérdezni úgy h nem eldöntendő a kérdés hanem h beszéljen fejtse ki a véleményét xy dologról amikor nem állnak mögötted a sorban h nem kell annyira sietned majd utána benyögöd hogy valamikor összefutnál vele munkán kívül is. és ha nyitott rá akkor okét mond
2016. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!