Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól, hogy már az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy már az ismerkedés során adódnak konfliktusok attól még belevágtok a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű konfliktus?nem midegy hogy mi a konfliktus tárgya.Konfliktus minden kapcsolatban van
2016. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi a konfliktus, és hogy azt a másik fél hogy kezeli részéről. Pl hisztizik, megsértődik, stb.. akkor nem!
2016. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Háááát annyira azért nem. Már az első-második randin konfliktus? Az nem sok jót vetít előre.


Én maradok a "a hasonló a hasonlóval" gondolatnál.

2016. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés kezdet. Lehet nem vágnék bele inkább.
2016. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a fenének?! Van nekem elég bajom így is.


A randi arra való, hogy kiderüljön, mennyire illünk össze. Ha a második-harmadik randin ez van, azt hagyni kell a francba.

2016. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az. Nekünk a kapcsolat egy 200km-es távval indult és egy fél évre elhúzódó betegséggel, ami potencia zavarokat okozott nála. Szerintem elég hardcore kezdés volt, de valahogy túléltük és már három éve együtt.


De ha valami súlyos, az értékrendemmel ütköző gond lenne, akkor nem mennék bele.

2016. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kisebb összezörrenések, egyet nem értések, néha-néha megsértődés ide-oda. Már nagyjából két hónapja mennek a randik, tehát nem egy-kettő van mögöttünk. De egyébként mindent meg tudunk beszélni és nagyjából meg is szoktunk
2016. nov. 8. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizart. Egyertelmuen utal az osszeferhetetlensegre.
2016. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, olyan esetben, amiket te írtál, nem.

De nekünk párommal nehezen indult a solog. Leginkább kommunikációs gondok miatt. Aztán megtaláltuk a megfelelő csatornát, vagy hogy is mondjam. Eltelt azóta egy év, semmi komolyabb összeveszésünk nem volt. Tökéletesen megértjük egymást, teljesen hasonlóak vagyunk, és legfőkébb boldogok. Nem bánom, hogy vele nem adtam fel az első negatív jelre.

2016. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én - a helyedben - kikérném szakember tanácsát, mert lehet, hogy benned van a hiba. Nem biztos, hogy mindig neked van igazad, és lehet, hogy aztán helyreállna minden.

S ha nem is jönne rendbe, és nem hibáztál, akkor is megtettél mindent a kapcsolatodért, még, ha nem is jön össze.

2016. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!