Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személy, vagy az élmény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személy, vagy az élmény a meghatározó a randi sikerességénél?

Figyelt kérdés

Ha megfelelő a személy, de a randi nem volt egy nagy durranás, akkor sikeres a randi?


Vagy ha valami jó program volt, de a személy nem annyira jön be a lány szempontjából, akkor is lehet sikeres a randi?



2016. okt. 30. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan gondoltad hogy valaki azt fogja írni hogy az élmény? :D


Egyébként tényleg a személy.

2016. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
AKivel el tudok beszélgetni, és a másik társasága elég témát ad vagy csak vigyorgunk egymásra mint a tejbetök mert annyira bejön a másik...azzal működik. Semmi más nem számít. Első barátommal gyrosoztam, most akivel ismerkedem egy egy sétával meg egy sörözéssel indult (első randi).
2016. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ha megfelelő a személy, de a randi nem volt egy nagy durranás, akkor sikeres a randi? "


Szerintem igen. A személy a lényeg. Ha meg nem úgy alakulnak a dolgok , akkor ez van, de legalább aranyos emberrel voltam.

2016. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű a válasz.


Például egy idióta bunkóval aki semmilyen szempontból sem az esetem, luxus körülmények között sem fogom jobban érezni magam, és nem amiatt fogok hozzá vonzódni mert "jó a program".


Viszont ha valakivel élvezzük egymás társaságát, akkor meg mindegy hogy hol vagyunk, elvégre egy randi arról szól hogy jobban megismerjük a másikat.

2016. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#2,#8,#10 +1 !!
2016. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

7-es, te nagyon be vagy kattanva.. ki mondta, hogy a panellakás 9. emeltén dartsoztunk.. Ne magadból indulj ki!

Egy tök egyszerű kis romkocsmában voltunk, ahova úgy tértünk be, hogy már nagyon szomjasak voltunk és fáztunk a decemberi sétában hazafelé... semmi extra nem volt a helyben, mondhatnám, hogy tök kihalt is volt a hely, kb. ennyire volt jellege... ha nagyon tudni akarod, te lángelme :) Te nők lelkének nagy tudója!


1-es voltam...

2016. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

..de tovább viszem a dolgot, Kihasználónév kedvéért!

Tudod mit, ha a férjem úgy alakította volna, hogy otthon a 4 fal között saját kézzel rajzolt és csinált dartsal játszottunk volna, az is élmény lett volna!

Tudod miért? Mert egyszerűen imádnivaló a személyisége és nagyon szeretnivaló FÉRFI! És képzeld, tök egyszerű, vidéki srác, kocsi, luxus lakás és havi milliós fizetés nélkü.. nem kigyúrt, nem tökéletes... de nekem AZ!

Ha azt néztem volna, hogy mennyire áll jól anyagilag, soha nem jöttünk volna össze.... soha nem születik 2 gyerekünk és nem lennék vele sok-sok éve!

Biztos, hogy nem a legjobb képü pasi, de nekem ő a netovább. Biztos, hogy van tőle gazdagabb, de én mellette vagyok önmagam és boldog! Akármennyire is közhelyesnek hangzik! A mai napig elmosolyodom, ha visszaemlékszem arra, hogy mennyi jó pillantunk volt... PÉNZTŐL FÜGGETLENÜL!

Biztos, hogy összejöhettem volna minden szempontból jobb presztizsü pasival és jelentősen könnyebb lett volna az életem pár dologban, de mindez nem érdekelt, mert csak NÁLA éreztem olyan szerelmet, érzéseket, amit senkinél!

Na, okoska, akkor most hogy is van ez?

Azért mert neked nem jött képbe olyan nő, aki a csupasz pö*ödért szeret, arról én nem tehetek.. rossz neked!

Ne mindig magadból indulj ki, a te helyzetedből, mert nincs igazad. Azért, mert neked sz*r, még nem minden ffi társadnak az! Ezt kéne feldolgozni és elfogadni! És nem úgy megítélni a nőket, mert te ilyen ribizliket fogtál ki, akiknek az volt a lényeg, hogy 30 ezerért tudsz e villantani pezsgőt, meg hazaviszed e kocsival, de nem is akármilyennek, mert nem ül be akármibe.. Nézd meg magad, hogy valamiért az ilyen nőket vonzottad be, szerinted nem benned van a hiba akkor? Ha mindig ennyire belenyúlsz a sz*rba?! Lehet kicsit át kéne tervezni a csajozási szokásokat és akkor nem az ilyen tipusokba botlanál bele, hanem találnál valakit, aki megbecsül és azért szeret, mert ott vagy neki egy pólóban, egyszerű farmerban... erre biztos nem gondoltál....! Na szeva!

2016. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!