Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személy, vagy az élmény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személy, vagy az élmény a meghatározó a randi sikerességénél?

Figyelt kérdés

Ha megfelelő a személy, de a randi nem volt egy nagy durranás, akkor sikeres a randi?


Vagy ha valami jó program volt, de a személy nem annyira jön be a lány szempontjából, akkor is lehet sikeres a randi?



2016. okt. 30. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Személyfüggő.. Nekem "tökmindegy", hogy mi az élmény.. ha avval vagyok, akiben ott az a bizonyos plussz.

Volt olyan randim, ami nagyon puccos volt, mégsem éreztem jól magam.. de a férjemmel... egy sima dartsozás is olyan élmény volt, hogy álomba vigyorogtam magam :)

2016. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

a személy mindenképpen sokkal fontosabb!


egy randit meg lehet ismételni jobban, viszont egy személy változásához már más szükséges!

2016. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az első néhány randin az a jó élmény, ha tudunk jól kommunikálni egymással. Tehát kb. mindegy a körítés, a személy maga a lényeges.
2016. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha a program jó volt, de a személy nem annyira jött be, akkor nem volt sikeres a randi, mert a célja a párkapcsolat lenne. Persze, attól még érezhette magát jól a lány, de nem miattad, hanem a körülmények miatt.
2016. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
A szemely!
2016. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a személy fontos. Elvégre a randi lényege az, hogy megismerjük egymást.

Első randi pont azért néz ki nálam úgy, hogy beülünk egy nyugodt helyre, ahol tudunk beszélgetni. Se több, se kevesebb.


Főleg úgy, hogy nekem olyan partner kell, akivel az is élvezet, ha egy esős délután csak otthon vagyunk kettesben, és összebújunk a kanapén. :)


A többi randin lehet programokat kitalálni, eljárkálni, sőt, akkor is van erre igényem, ha már együtt élünk évek óta. De nagyon-nagyon fontos, hogy olyan partnert találjak, akinek a személyisége akkor is leköt, ha nincs semmi körítés.

2016. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Sem a személy, sem az élmény nem meghatározó. Ami a lényeges a nőknek, az a körülmény.


#1: Panellakás, 9. emelet, 3 négyzetméteres félszobában dartsozás... naná, elhiszem, hogy "élmény" lehet egy luxusszálló 50 négyzetméteres jakuzzijával szemben, ahol a legolcsóbb pia is 30 ezerbe kerül.


[link]


#2: Kamu!


#3: Kamu!


#5: Kamu!


#6: Kamu!

2016. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az élmény nagy részét a személy adja.
2016. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Az én esetemben egy randi MINDIG személyfüggő volt...Végülis NEM ÉLMÉNYT KERESNI mentem a randikra,hanem TALÁLKOZNI EGY KEDVELT SZEMÉLLYEL...Szóval ha az adott randin az adott hölgy annyira izgult,hogy csak hebegni-habogni bírt,meg ha félórákat ültünk egymás mellett néma csendben,nekem akkor sem volt semmi gondom a hölggyel,mivel egész idő alatt az járt az eszemben,hogy milyen jó lesz majd bekerülni valamikor a lábai közzé...Foglalkoztam is én holmi "sikeres,vagy sikertelen randival"! A dolgoknak ez a része egy percig sem érdekelt soha...
2016. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Felőlem motorosszánozhatunk is az Északi-sarkon -45°C-ban, meg sem kottyanna a hideg, ha olyan felvillanyozó a SZEMÉLY, akivel csinálom. :D
2016. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!