Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó módszerek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszerek vannak arra, hogy egy rossz randin könnyen lerázzak egy hasonló pasit és ne sértem meg?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy fősulis 21 éves sráccal és nem úgy jött össze a dolog, ahogy kellett volna. Kérdezte hogy szeretem-e nézni a csillagokat éjszaka a holdfényben. Mondtam annyira nem izgatnak. Aztán megkérdezte, ismerem-e a csillag képeket onnantól kezdve folyton a csillagászatról beszélt meg egyéb ilyen tudományos dolgokról amikkel engem az őrületbe lehet kergetni pl. mi lesz a földdel ha megszűnik a nap és nem világít többet és ezt részletesen kielemezte nekem fény évre pontosan. Rólam alig érdeklődött csak dicsérte hogy milyen elbűvölően gyönyörű vagyokmeg mit meg nem tenne egy olyan lányért mint én. Észre se vette mennyire nem érzem jól magam a társaságába. Attól féltem ha lekoptatom elborul az agya és ki tudja mit csinál. Így inkább vártam hogy legyen vége a randinak amikor elbúcsúzott tőlem azt mondta alig várja hogy megint láthasson. Csak annyit mondtam erre hogy majd írok neki és elköszöntem. Nem ígértem folytatást. Eltelt másfél hét és kaptam tőle üzenetet amiben ez állt: "Szia, gondoltam ezt megírom neked, mert eléggé csípi a csőrömet és jobb, ha tisztába tesszük a dolgot. Azt ígérted, fogsz írni nekem, és 2 hét alatt se jutott eszedbe ezt megtenni. Te se vagy más, mint a többi lány. Megbízhatatlan és kétszínű vagy. Sejtheted, hogy soha többé nem akarlak látni, felesleges bocsánatot kérned és játszanod az érzéseimmel. Ég veled!" nem válaszoltam neki és letiltottam. Sajnos tudja a számomat így sztem le kell majd cserélni ha elkezdene zaklatni.. Sose volt még dolgom ilyen pasival egy kicsit félek tőle.
2016. okt. 26. 12:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#28


Ilyen sztorijaim nekem is vannak egy a baj - fele nem igaz. A többi érdekeset elmesélhetem elég sok "ezt nem hinném el, ha nem velem történik" dolgok, amik elég furák, de valahogy nem érzem az első találkozásra valónak őket.

2016. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#30

De ehh... Miért ír valaki, ha funkcionálisan analfabéta?

Pont arról beszélek, hogy nem mindenkinek ugyanaz az izgalmas. Azt írja, hogy lássuk be, az irodalom, a számítógépes játékok meg a politika unalmas témák. Szerintem meg nem. Mert pl tök szórakoztatóan tudok beszélni Duke Nukemről. Érted.

2016. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

29 és 32

Tapasztalat, átlag, általánosságok. Menj el randizni 100 emberrel és nézd meg hogy őket mi érdekli átlagban. (Azt gondolom durván ennyi emberrel már biztos randiztam az életben.)


Mi az amire 10-ből 8-9 ember felkapja a fejét és mi az, amire 10-ből 8-9 ember unott fejet vág és egyáltalán nem érdekli őt a téma egy első randin mondjuk. (És az hogy egy téma valakit nem érdekel az első randin, az nem azt jelenti hogy az egyáltalán nem érdekli őt, vagy ne akarna később róla beszélgetni)


Ha már elég emberrel randiztál, akkor van fogalmad arról, hogy mi érdekli az embereket és mi nem.

A 30-as válaszoló pedig jól írta, hogy amellett hogy vannak fogalmaid arról hogy mi unalmas és mi izgalmas általában az embereknek, tehát tudsz (pozitív és magadat segítő értelemben) általánosítani, attól még figyelni kell a másik reakcióit is. Ha azt látnám, hogy egy csajt nem érdekel az utazás vagy a sport, viszont állandóan a csillagászatról és irodalomról beszél, akkor nyilván én is arra váltanék át. Csak hát ilyen átlagban 10-ből 1-szer sem történik. Ti pedig állandóan azt erőltetitek, hogy "de hát minden ember totál más, minden helyzet más", miközben ez nem így van.

Érted azt hogy én nem a kivételekkel foglalkozom, amik szökőévente egyszer megtörténnek, hanem a való élettel, ami minden nap kopogtat az ajtón?


31

A valóság az, hogy ezeket elhiszik nekem a lányok mégis, amiket én írtam sztorikat magamról pár válasszal korábban. Ez a tapasztalatom

2016. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ha egy ember szórakoztató, akkor totálisan mindegy, miről beszél. Az érdekes lesz. Ahogy írsz, feltételezem, te se a balatoni sztoridtól vagy érdekes, hanem a személyiséged miatt, meg mert szórakoztatónak tűnsz.

Én pl bármiről beszélhetek, nem szokott érdektelenségbe fulladni. Ha Schrödinger macskájáról beszélek, ugyanúgy odafigyelnek rám, mint arra, hogy szerintem a lánchajtásos autó a jobb, vagy a szíjhajtásos. Legalábbis általános megfigyeléseim szerint így szokott lenni.

2016. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34:

Helyes! Akkor csináld azt, ami jó neked és ami az előnyödre válik.


A kérdező viszont panaszkodik ezekről, hogy ő nem tud valószínűleg érdekesen beszélni. Ezért is javaslom neki, hogyha már alapból nincs egy szórakoztató, történetmesélős hangja neki, akkor legalább próbáljon olyan beszédtémákat választani, amik önmagukban maguk a témák is érdeklődést keltenek az emberekben.

Még ha nem is vagy egy nagy mesélő, akkor is több érdeklődést tudsz kifacsarni egy nőből, ha az utazós kalandjaidról beszélsz, mintha a csillagászatról, mert önmagában az előbbi téma érdekesebb a legtöbb ember számára az utóbbinál.

2016. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a kérdezőnek az a baja, hogy buta, mint a tök, és nem érdekli semmi értelmes, ezért unatkozik a randikon. De az ilyesmit bevallani meg mégiscsak szégyelli. És hát nem tudja, mitévő legyen.
2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#35

Ja, amúgy én nő vagyok. :)

2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!