Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó módszerek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszerek vannak arra, hogy egy rossz randin könnyen lerázzak egy hasonló pasit és ne sértem meg?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy fősulis 21 éves sráccal és nem úgy jött össze a dolog, ahogy kellett volna. Kérdezte hogy szeretem-e nézni a csillagokat éjszaka a holdfényben. Mondtam annyira nem izgatnak. Aztán megkérdezte, ismerem-e a csillag képeket onnantól kezdve folyton a csillagászatról beszélt meg egyéb ilyen tudományos dolgokról amikkel engem az őrületbe lehet kergetni pl. mi lesz a földdel ha megszűnik a nap és nem világít többet és ezt részletesen kielemezte nekem fény évre pontosan. Rólam alig érdeklődött csak dicsérte hogy milyen elbűvölően gyönyörű vagyokmeg mit meg nem tenne egy olyan lányért mint én. Észre se vette mennyire nem érzem jól magam a társaságába. Attól féltem ha lekoptatom elborul az agya és ki tudja mit csinál. Így inkább vártam hogy legyen vége a randinak amikor elbúcsúzott tőlem azt mondta alig várja hogy megint láthasson. Csak annyit mondtam erre hogy majd írok neki és elköszöntem. Nem ígértem folytatást. Eltelt másfél hét és kaptam tőle üzenetet amiben ez állt: "Szia, gondoltam ezt megírom neked, mert eléggé csípi a csőrömet és jobb, ha tisztába tesszük a dolgot. Azt ígérted, fogsz írni nekem, és 2 hét alatt se jutott eszedbe ezt megtenni. Te se vagy más, mint a többi lány. Megbízhatatlan és kétszínű vagy. Sejtheted, hogy soha többé nem akarlak látni, felesleges bocsánatot kérned és játszanod az érzéseimmel. Ég veled!" nem válaszoltam neki és letiltottam. Sajnos tudja a számomat így sztem le kell majd cserélni ha elkezdene zaklatni.. Sose volt még dolgom ilyen pasival egy kicsit félek tőle.
2016. okt. 26. 12:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

De akkor miért mondtad, hogy majd írsz?

Lehetett volna egyenesen is az első alkalommal azt mondani, hogy bocs, de nincs köztünk összhang, ez ennyi volt.

Nem vagy megbízhatatlan, sem kétszínű. Csak gerinctelen.

2016. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Írnod kellett volna a randi után, hogy ne haragudj,de inkább ne legyen folytatás.
2016. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb mondjad, hogy holdfényben nem jó nézni a csillagokat, holdmentes éjszaka kell hozzá...
2016. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem írod meg neki objektíven ezt, amit itt nekünk vadidegeneknek leírtál?


Ha amúgy is ilyen racionális baromságok érdeklik, akkor pláne így kell neki megmondani.


"Szia! Ne haragudj amiért nem írtam, de annak ellenére, hogy olyan okosnak, értelmesnek tűntél, nem te vagy akit keresek. Pár nap kellett amíg feldolgoztam azokat az érzéseket vagy inkább gondolatokat, amiket bennem keltettél. Örülök, hogy vannak ilyen értelmes fiúk is, mint te, és sajnálom, hogy végül nem alakult ki az az erős érzés, amit annyira vártam. Az eszem lehet feléd húzna, de a lelkem ez alatt az idő alatt sem tudott szinkronba kerülni vele. Türelmesen vártam, hogy jöjjön a mindent elsöprő érzés irántad, de sajnos nem jött. Megértem az indulatod, hogy te is türelmetlen vagy, de sajnos még nem érkezett el az idő. Köszönöm, hogy sikerült megértetned velem, hogy a Nap egyszer felfalja a Földünket és így a mi esetleges szerelmünk is örökké egybeolvadna."



Vagy valami hasonlót. Csak lehet ha oltogatod azért pöccen be, ha meg lelkiismeretfurdalást okozol neki, akkor tovább próbálkozik, mondván biztos ő rontotta el.


Amúgy tényleg gci vagy amiért hagytad őrlődni, pláne ha jó nő vagy. :D

2016. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

én azt nem értem, miért nem írtál neki. csak annyit, hogy nem megy. én ezt csináltam, nem is kaptam rá választ, de jobb érzés így utólag.


megértem, hogy meg van bántva, de egyébként kicsinyes levél olyantól, akivel csak egyszer találkoztál, és még nem is ismer.


egyébként nem tudom, hol tiltottad le, de le tudod tiltani a telefonodon. ilyenkor látod, hogy hívott, de a teló automatikusan nem fogadja. szerintem foglaltat jelez neki.

2016. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát lehettél volna őszite vele h unod a témát h szerinted ebből nem lesz semmi és nem bizonytalanságbab huzni és 2 hétig hitegetni h majd írsz. Első randin nem gáz ha megmondod a frankot legalább nem raboljátok egymás idejét. És csak letiltod a számát ha hivogatna amugy nem kekl új.
2016. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Ez a baj legtöbbször az ismerkedéssel, hogy félreértitek egymást.

A legfontosabb az őszinteség, miért kell ilyen hülye mellébeszéléssel hárítani, ha tudod, hogy úgysem fogsz írni neki, akkor ne ígérgess ilyet, mert szerencsétlen napjában 17szer fogja nézegetni a leveleit, és egy pár hét után tiszta ideg lesz, ami végül is érthető. Ő is elég gáz volt, hogy nem vette a lapot, de ezt elsősorban te cseszted el, ő figyelmetlen volt nem vette észre, hogy nem érdekled, te viszont félrevezetted, vagyis még adtad is alá a lovat.


A kérdésre válaszolva, SEMMILYEN jó módszer nincs, ez mindenképpen kellemetlen és kínos helyzet. A legelviselhetőbb és legfájdalommentesebb mindkettőtök számára, ha ŐSZINTÉN megmondod neki, hogy semmi nem lehet, minél előbb tisztázod ,annál jobb.

2016. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
Sokra megy az őszinteséggel a kérdező a randi végén, ha emiatt elkezd vele agresszíven viselkedni a srác, esetleg meg is üti. A randi utáni beolvasós üzenet alapján látszik, mekkora nőgyűlölet van a srácban, akivel a kérdező randizott. Valószínűleg az előző randik is ilyen sikeresek voltak a srác számára a bénázásai miatt. Betegesen próbál bizonyítani a másik félnek, hogy lenyűgözze, de nem veszi észre, hogy ezáltal visszataszítóvá válik.
2016. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Eddig úgy képzelem a legtöbb választ szintén nőknél nem túl sikeres férfiak adták.


Beszélhet mindenki az őszinteségről (nemtől függetlenül), de ilyen úgy sincs. Nyilván nem mondjuk meg egy randi végén hogy "bocs, úgy érzem nem lesz folytatás". Ti magatok sem mondtatok még ilyet soha. Könnyebb ezt nem személyesen közölni a másikkal vagy egyszerűen nem is válaszolni neki, ezt ti is tudjátok. Nem kell az álszentség. Ilyen korban élünk, ahol a telefon, internet, facebook miatt az emberek 90%-a azt választja, hogy inkább nem személyesen mond el ilyen dolgokat. Tetszik vagy sem, ez a helyzet.


Férfiként meg hagy mondjak már annyit, hogy a férfitől nem nagy elvárás hogy olvasson a nő arcáról és viselkedéséből, hogy mi érdekli vagy mi nem a másikat. Velem is volt már olyan randikon, hogy olyan témáról kezdtem volna el beszélgetni, ami a másikat nem érdekelte. De ahelyett hogy folytattam volna agyatlanul a dumát, inkább észrevettem hogy a másikkal épp nincs közös témánk és olyanról beszélek, ami őt nem érdekli. Úgyhogy inkább témát váltottam vagy próbáltam őt rávenni arra, hogy meséljen őt mi érdekel, hogy aztán arról beszéljünk.


8:

Na ez kva nagy hülyeség. A férfiak 95%-a sosem ütne meg nőt emiatt, egyszerűen csak egy belső düh van benne a nők iránt a viselkedésük miatt, amit nyilván nem mutatnak ki a másiknak ott helyben. Szerinted az itt rinyáló 20-30 éves szüzek odáig mennének, hogy a valóságban nőket üssenek? Nyilván nem.

"Betegesen próbál bizonyítani a másik félnek, hogy lenyűgözze, de nem veszi észre, hogy ezáltal visszataszítóvá válik."

Ezzel egyetértek. Ismerek ilyen férfiakat a magam ismerősi körében is.


25/F

2016. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj, ha azt ígéred valakinek, hogy írsz, miközben eszed ágában sincs és inkább gerinctelen módon sunnyogsz és eltűnsz, akkor teljesen normális, ha ez bántja az illetőt. Legalább írhattál volna neki a randi után, hogy ne számítson semmire, ha már ezt a randin nem merted megtenni.

Egyébként megnyugodhatsz, mert egyáltalán nem valószínű, hogy ezek után zaklatna, ha ez a veszély fenyegetett volna, akkor nem várt volna 2 hétig az üzenetével, hanem már jóval többször keresett volna, nem tudta volna megállni, hogy eddig várjon.

Legközelebb megpróbálhatnál gerincet növeszteni és az elején (/első randi után, akármilyen formában) tisztázni az ilyen dolgokat, ahelyett, hogy ilyen gyáva módon intéznéd.

2016. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!