Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó módszerek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszerek vannak arra, hogy egy rossz randin könnyen lerázzak egy hasonló pasit és ne sértem meg?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy fősulis 21 éves sráccal és nem úgy jött össze a dolog, ahogy kellett volna. Kérdezte hogy szeretem-e nézni a csillagokat éjszaka a holdfényben. Mondtam annyira nem izgatnak. Aztán megkérdezte, ismerem-e a csillag képeket onnantól kezdve folyton a csillagászatról beszélt meg egyéb ilyen tudományos dolgokról amikkel engem az őrületbe lehet kergetni pl. mi lesz a földdel ha megszűnik a nap és nem világít többet és ezt részletesen kielemezte nekem fény évre pontosan. Rólam alig érdeklődött csak dicsérte hogy milyen elbűvölően gyönyörű vagyokmeg mit meg nem tenne egy olyan lányért mint én. Észre se vette mennyire nem érzem jól magam a társaságába. Attól féltem ha lekoptatom elborul az agya és ki tudja mit csinál. Így inkább vártam hogy legyen vége a randinak amikor elbúcsúzott tőlem azt mondta alig várja hogy megint láthasson. Csak annyit mondtam erre hogy majd írok neki és elköszöntem. Nem ígértem folytatást. Eltelt másfél hét és kaptam tőle üzenetet amiben ez állt: "Szia, gondoltam ezt megírom neked, mert eléggé csípi a csőrömet és jobb, ha tisztába tesszük a dolgot. Azt ígérted, fogsz írni nekem, és 2 hét alatt se jutott eszedbe ezt megtenni. Te se vagy más, mint a többi lány. Megbízhatatlan és kétszínű vagy. Sejtheted, hogy soha többé nem akarlak látni, felesleges bocsánatot kérned és játszanod az érzéseimmel. Ég veled!" nem válaszoltam neki és letiltottam. Sajnos tudja a számomat így sztem le kell majd cserélni ha elkezdene zaklatni.. Sose volt még dolgom ilyen pasival egy kicsit félek tőle.
2016. okt. 26. 12:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt gondom azzal, hogy megmondjam hogy nem szimpatikus. Írhatsz egy barátnődnek, hogy hívjon fel mert SOS van, ha nem akarod megmondani neki. Én biztos nem töltöttem volna el egy számomra unalmas emberrel 2 órát, azért hogy nehogy megsértődjön... Felnőtt emberek vagyunk. Az is érdekes, hogy neki nem tűnt fel, hogy nem élvezed. Egyébként nálam szinte mindig megköszönték a randit a férfiak, neki kellett volna írnia. (ha már elviselted a társaságát x óráig és fel sem tűnt neki, hogy untat téged).
2016. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Most komolyan itt tartunk, hogy kommunikáció helyett inkább csendben tűrünk, mert "nehogy megüssön"? Ennyire siralmas lett a felhozatal, hogy ez érdemi lehetőségként felmerül, vagy ennyire nem tud pl a kérdező is értelmesen megbeszélni valamit, vagy kezelni egy helyzetet? Ott helyben kellett volna megmondani neki, hogy "te, ez engem tényleg nem érdekel". Ez viszonylag gyakori jelenség egy embertípusnál, ettől nem lesz ő rossz ember, szimplán csak jobb az ilyen "racionális baromságokban" (ahogy az egyik éles elméjű fogalmazott...), mint a szociális játékokban. De ha senki nem tanítja meg rá, hogy is kell játszani a szociális játékokat, magától nem fog rájönni! Én elhiszem, hogy akinek a szociális élet jelenti az egyedüli életet, az fel sem tudja fogni, hogy milyen lehet annak, akinek nem, de azt nem fogadom el, hogy ezért már le kéne nézni őt.


Mind a ketten hibáztatok. Az oké, hogy más típusú emberek vagytok, de ezt fel kéne ismerni, és megpróbálni a másik típus nyelvén is kicsit kommunikálni. Ő is olyan típus lehet, hogy ha valaki neki azt mondja, hogy majd ír, akkor elhiszi, hogy majd ír, míg te meg olyan, hogy ez csak egy lerázószöveg, és pont szarsz bele az ígéreteidbe. A többi szociálisnál ez működik, mert ők is szarnak bele, de a racionálisaknál nem, mert ők képesek komolyan venni a dolgokat.

2016. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, volt itt egy kérdés pát héttel ezelőtt, amikor egy srác kérdezte, hogy mit mondjon az egyetemista haverjának, aki csillagászattal akarja lenyűgözni a csajokat randin :D. Na, vagy ugyanaz a srác, vagy egy baromi jól kitalált kamu :D.


Viccet félretéve, attól még nem rossz a randi meg rossz a pasi, hogy téged nem érdekel a csillagászat. Max. nem vagytok egymásnak valók. De akkor ezt már ott el kellett volna mondanod, nem sunyítanod, mint szar a fűben. Ezért kell olyan helyre beszélni a randit, ahol vannak mások is, hogy legyen kihez rohanni, ha esetleg megütne. Ha meg csak ordít, szard le, edződni kell az ilyesmihez. Ezek után egyébként a stílus nem, de a sértettsége igenis jogos volt, mert te kummantottál.

2016. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
34%

Micsoda bunkó már, hogy ilyen pro asztronómiából, mekkora gyökér, übergáz. Még a sörmárkákat se ismeri, nme tud idézni gy menő beszólást sem Győzikétől, nem látott egy Barátok Közt részt se, mekkora tapló, úristen.


Kérdező, undorító vagy.

2016. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem itt te voltál a suttyó. Ha nem tetszik, akkor nem kell neki azt mondani, hogy majd írsz. Ő megírta neked, hogy paréj voltál, te letiltottad. Ennyi, sztori vége. Miért kezdene zaklatni? Akkora jónő vagy, vagy mi? Szerintem az üzenetből elég világos, hogy nem akar tőled semmit. Az, hogy ezt az egy üzenetet megírta, nem zaklatás, hanem jogos válasz arra, hogy kamuztál neki. Ebből te hogy veszed le azt, hogy zaklatni akar? Neked is lehet egy idióta egoista gondolkodásod.

Jó módszer arra, hogy ne sértsd meg? Mondjuk ne hazudj neki, ne áltasd a szerencsétlent. Aztán ha megírja neked az igazat, akkor ne hidd azt róla, hogy zaklatni akar.

2016. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

14:

Inkább te vagy az, hogyha szerinted kizárólag a műveltség és az intelligencia kellene hogy az emberekben vonzalmat keltsen, fellálítsa a farkakat és nedvesítse a punikat.


Hát persze, ahogy a te fejedben él: "Jót beszélgettünk Shakespeare műveiről, aztán az amerikai aktuálpolitikáról, végül pedig beszélt nekem a Tejút galaxis részeiről. Ezektől úgy benedvesedtem, hogy a kávézóból egyből felhívtam magamhoz."


Tudod a műveltségnek és az intelligenciának nincs 100%-os köze ahhoz, hogy ki mennyire vonzó. Ha oda raknék eléd egy dagadt és csúnya lányt, aki "belsőre tökéletes", te sem vonzódnál hozzá és ebben nem lenne semmi szégyellni valód.

2016. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
29%

#16


Nem, de emiatt rinyálni és kb. a figurát hibásnak beállítani a kérdésben, ráadásul úgy, mintha a kérdezőnek semmi felelőssége nem lenne ebben, ő az "áldozat" több mint felháborító.

2016. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

17:

De ha a másikat nem érdekli a téma?


Téged érdekel minden a világon? Lovaglás. Romantikus regények. Horgászat. Vámpírok. Csillagászat. Informatika. Rajzolás.

Ezek között biztos most volt olyan, ami téged egyáltalán nem érdekel.


Képzeld el hogy a másik egy randin erről kezd beszélni 1 órán keresztül (amelyik téged a legkevésbé érdekel) és totál leszarja, hogy te tojsz az egészre és nem szívesen hallgatsz arról a témáról egy egyórás kiselőadást.

A lényeg, hogy legyen benned annyi emberismeret, hogy felismerd, nem kell olyan témáról rengeteget beszélned, ami a másikat egyáltalán nem érdekli.


Ugyanígy nekem pl a munkám az elég unalmas a nők számára. Úgyhogy nem is beszélek róla sokat a randikon. De van haverom, akinek nagyon izgalmas munkája van és 10-ből 8 nő szívesen hallgatja a beszámolóit. Érdemes észrevenni, hogy a másik mit akar.

2016. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

#18


Ha valami téma nem érdekel azt meg mondom mondani és váltás lesz. Vagy ha olyan van én magam érem el, hogy más legyen a téma, simán átvezetm a témát. De a kérdező nem tett semmit, nekem az jön le, hogy elvárta volna, hogy a figura azonnal tudja, hogy őt ez nem érdekli és váltson csak magától olyan témára ami neki tetszik... Ez így nagyon egyoldalú dolog a kérdező részéről. A másik fél akivel találkozol nem bohóc, nem azért van hogy téged szórakoztasson, te meg király(nő)i magaslatról megítéled az előadását. Ez nem kommunikáció, ez nem beszélgetés, hanem valami elcseszett dolog, mindkét fél részéről a kérdésben. A figura ott rontja el, hogy olyanról beszél ami kevés embert érdekel, és nem veszi észre, a kérdező pedig ott, hoyg ezt hagyja, meg sem kísérel ellene tenni semmit, hanem azonnal betudja "nerd"-nek és ennyi. Ha untat egy téma, változtass, vagy tereld úgy, hogy más téma legyen amihez te is hozzá tudsz szólni. De kussolni, elítélni a másikat és végül rákenni az egész felelősséget, önmagát áldozatnak feltüntetéssel nem szép dolog.


Bár azt hiszem nem a "nerd" csávó vesztett itt többet.


Amúgy a témáidhoz 1-2 mondatot tudnék szólni, és egy-két bekezdés erejéig szívesen elhallgatom, ha érdekesen meséli el.


De igen, van olyan téma ami nem érdekel, pl. szappanoperák, BULVÁR, popszarok élete, megasztár, győzike, bicikli, holokauszt, yaoi, energiaitalok stb. Bár mindről tudnék mondani véleményt, de próbálnám másfelé terelni a szót hogy találjunk olyat ami mindkettőnknek jó. Erről kellene szólnia a randiknak nem? Közös témákat találni, megismerni a másik nézeteit, véleményét, hozzáállását. Nem pedig egyoldalúan elvárni, hogy bohóckodjon a másik, mert ez az "ő dolga"...


És a legrosszabb, hogy elvileg a kédezőt sajnálni kellene, a figurát meg "lenézni" (nem pontos a szó). Egy ilyen randi után el kell fogadni hogy ez nem megy, de nem végigsírni utána a netet, hogy milyen rossz ez, meg mártírkodni egy ropogósat.

2016. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek a 18. válasszal. Szerintem a kérdező a tudtára adta hogy nem érdekli a téma. Annyira nem lehet intelligens ha fel sem tűnt a férfinek.


Ráadásul az a szánalmas levél amit írt az egy vicc. :D


Bocsánatot kérni?? Ki akarna bocsánatot kérni??

Érzések? 1 randi után?


Ez teljesen őrült, nem normális. Igazi idióta.

2016. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!