Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó módszerek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszerek vannak arra, hogy egy rossz randin könnyen lerázzak egy hasonló pasit és ne sértem meg?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy fősulis 21 éves sráccal és nem úgy jött össze a dolog, ahogy kellett volna. Kérdezte hogy szeretem-e nézni a csillagokat éjszaka a holdfényben. Mondtam annyira nem izgatnak. Aztán megkérdezte, ismerem-e a csillag képeket onnantól kezdve folyton a csillagászatról beszélt meg egyéb ilyen tudományos dolgokról amikkel engem az őrületbe lehet kergetni pl. mi lesz a földdel ha megszűnik a nap és nem világít többet és ezt részletesen kielemezte nekem fény évre pontosan. Rólam alig érdeklődött csak dicsérte hogy milyen elbűvölően gyönyörű vagyokmeg mit meg nem tenne egy olyan lányért mint én. Észre se vette mennyire nem érzem jól magam a társaságába. Attól féltem ha lekoptatom elborul az agya és ki tudja mit csinál. Így inkább vártam hogy legyen vége a randinak amikor elbúcsúzott tőlem azt mondta alig várja hogy megint láthasson. Csak annyit mondtam erre hogy majd írok neki és elköszöntem. Nem ígértem folytatást. Eltelt másfél hét és kaptam tőle üzenetet amiben ez állt: "Szia, gondoltam ezt megírom neked, mert eléggé csípi a csőrömet és jobb, ha tisztába tesszük a dolgot. Azt ígérted, fogsz írni nekem, és 2 hét alatt se jutott eszedbe ezt megtenni. Te se vagy más, mint a többi lány. Megbízhatatlan és kétszínű vagy. Sejtheted, hogy soha többé nem akarlak látni, felesleges bocsánatot kérned és játszanod az érzéseimmel. Ég veled!" nem válaszoltam neki és letiltottam. Sajnos tudja a számomat így sztem le kell majd cserélni ha elkezdene zaklatni.. Sose volt még dolgom ilyen pasival egy kicsit félek tőle.
2016. okt. 26. 12:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
5%

Pedig tök jó témát hozott fel, tudod, mennyire érdekes? Picit gondolkodhatnál, rácsodálkozhatnál a világra. Tudod, milyen kevés emberrel lehet ilyen érdekes dolgokról beszélgetni? Mondhattad volna neki, hogy sablonember vagy, téged nem érdekel a világ.

29/N

2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
18-as, nem azért, de ha nem érdekel egy téma annyira, se mondom azt, hogy az őrületbe lehet vele kergetni. Ha ennyire irtózik tőle, akkor a kérdező valószínűleg tényleg egy korlátolt, tucat leányka. Lehet, hogy nem Éjjel-nappal Budapest meg Győzike-szinten, de arra is mérget vennék, hogy nem kifejezetten okos, tájékozott.
2016. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%

Miből gondoltad, hogy elborul az agya és megüt? Csak azért, mert érdekli a tudomány?

Tényleg lehetett volna benned annyi, ha már szemtől szembe nem merted megmondani, akkor néhány nap elteltével megírod neki, hogy ne haragudjon, de részedről nem működik a dolog, stb. Korrekt módon, mert ő normális volt veled - most leszámítva azt hogy levegővétel nélkül mondta a magáét a csillagokról. Bár nehezen hiszem el, hogy jelezted neki, miszerint ez téged nem érdekel annyira, beszéljetek másról, és ő ellent mondást nem tűrően mégis folytatta...

26L

2016. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
47%

Lehet én is kattant vagyok, de bírtam volna ha velem társalgott volna a csillagászatról.

Szeretek ezen filozofálni.


Úgy látszik téged nem érdekel a tudomány, ami nem baj, elvégre nem lehet mindenki érdeklődő és okos. :)


A srácra visszatérve, meg kellett volna neki mondanod kerek perec, hogy részedről ennyi volt.

Az áltatás tényleg nem szép dolog.

Érthető a haragja, viszont látni rajta, hogy eleve lelki bajai vannak, és te még rátettél egy lapáttal.


Nekem is volt már olyan randim, ahol a srác nem jött be, mert totál érdektelen volt minden iránt.

Én is azt mondtam neki, hogy írok ha hazaértem, és írtam is, nem szartam le. Ellenben közöltem vele őszintén, hogy nem szeretném folytatni az ismerkedést.


Jobb ha minél előbb elmondod, hogy kitől mit akarsz, vagy éppen mit nem. 24L

2016. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
65%
Itt több dolgot sem értek. Ha téged nem érdekel a csillagászat és a hasonló természettudományos témák, akkor miért nem terelted a beszélgetést neked tetsző irányba? Meg miért nem mondtad, hogy nem értesz hozzá, nem a te világod? Engem mondjuk a legtöbb dolog érdekel, de ami kívül esik az érdeklődési területemen, azt közlöm a beszélgetőpartneremmel. Másfelől meg ha ígérted, hogy írsz, akkor legalább tényleg írhattál volna neki annyit, hogy untatott, és nem szeretnél vele többet talizni. Ennyi. Mondjuk nem lehetsz túl okos a megnyilvánulásaid alapján, nah de az alapvető illemet szokás tartani. Én sose sunnyogtam el így egy férfi elől se soha..
2016. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

24:

"Úgy látszik téged nem érdekel a tudomány, ami nem baj, elvégre nem lehet mindenki érdeklődő és okos. :) "


Ez mekkora álszent ge ciség amit beszélsz. Én már a fél wikipédiát kiolvastam a csillagászattal kapcsolatban és van is két könyvtári könyvem róla, mert érdekel a téma.

De ez nem azt jelenti, hogy randin is erről beszélnék a másikkal. Érted hogy nem ez alapján ismerszik meg a másik ember? Nem ettől fogják az emberek a másikat érdekesnek, vagy vonzónak találni?


Most csak magamat idézem:

"Hát persze, ahogy a te fejedben él: "Jót beszélgettünk Shakespeare műveiről, aztán az amerikai aktuálpolitikáról, végül pedig beszélt nekem a Tejút galaxis részeiről. Ezektől úgy benedvesedtem, hogy a kávézóból egyből felhívtam magamhoz.""


Vágod, hogy két ember romantikus/szexuális ismerkedése nem első sorban intellektuális témákról szól? A cél, hogy valamilyen módon felkeltsünk a másikban érdeklődést és vonzalmát magunk iránt. Ha két ember randizik, az nem ugyanaz, mint amikor ugyanaz a két ember szexuális/romantikus szándékok nélkül ül le egymással beszélgetni. Mert a kettőnek teljesen más a dinamikája. Ha ott egy kedves-csinos/tökös-jóképű ember mellettem, akire vágyom, akkor a legjobbat nyújtom azért, hogy vele lehessek.

2016. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%

#26



Remélem nem olyasmikre gondosz, hogy végig kell keménykedni az egészet, hazudozni, hogy kit hogy vert le az ember, hazudozni, hogy régen mekkora foci/kosár/egyéb sport fenomén volt, hazudozni az állítólagos nagy vagyonról stb...

2016. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

27

Mindenkit az érdekes dolgok érdekelnek. Én pl nagyon szeretek utazni és azt vettem észre, hogy a legtöbb lány is. Úgyhogy randikon szívesen mesélek a saját utazási élményeimről (külföldön és belföldön) és szeretem ha a lány is elmeséli a saját élményeit, gondolatait erről a témáról. Viszonylag nagy utazónak számítok a korombeli emberekhez képest, mert nagyon sok lehetőségem volt erre. Aztán a lány is elmondja ezeket a gondolatait.


Voltak izgalmas, érdekes munkáim az életben, pl dolgoztam már vízimentőként a Balatonnál, de kamionoztam is (diákként mindkettő). Ezekről sok sztorim van, ami nevetést, érdeklődést vált ki az emberekből. Egyszer pl újra kellett élesztenem egy öreg bácsit a Balaton partján vízimentőként, aki rosszul lett a strandon. Ez mai napig egy elég meghatározó emlék az életemben annyira, hogy általában el is szoktam mesélni valamikor az első alkalmakkor. (Sikerült egyébként visszahozni a bácsit.)

Ugyanígy vagyok azzal, amikor egyszer ki akartak rabolni az utcán, de végül megmentett az, hogy volt a kabátom zsebében gázspray. Aztán erről is beszélgetünk, pl a diákmunkák, életmentés (akár ebből átvezetve az élet értelme), vagy az önvédelem témakörében sokszor.


Ha már a sportot felhoztad, középiskolában profi kosaras voltam, de nem a kosárba vágott pontokkal dicsekszem, hanem manapság néhány évvel később azon gondolkoztam el, hogy mi lett volna ha érettségi után nem megyek fősulira, hanem inkább ott folytatom hivatásomként a sportot. És itt megint nem a sport a lényeg, hanem hogy elgondolkozunk arról, hogy milyen lenne ma az életünk, ha évekkel ezelőtt 1-1 dologban máshogy döntünk, mint ahogy döntöttünk.


A fentiek szerintem viszonylag érdekes témák, amik érdeklődést keltenek az emberekben legtöbbször. (Persze ha valamelyik valakiben nem, akkor azt nem erőltetem.) (És a fentiek nem minden téma volt, amikről tudok beszélni az életben, mert a fentiek csak példák voltak.) De ugyanúgy tudnék beszélni ahogy a fentiekről is, a banküzemtanról amit tanulok, vagy számítógépes játékokról, politikáról, irodalomról, csillagászatról és még sorolhatnék hasonlóakat. Csak hát az az igazsg, hogy ezek nem olyan érdekes témák.

Érted? Szóval lehet beszélni izgalmas és unalmas témákról is. Ez csak az emberen múlik.

2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#28

De ki dönti el, hogy a politika, az irodalom, a számítógépes játékok unalmasak-e? Hidd el, ahogy én mesélem a Duke Nukemes élményeimet, úgy nem meséli senki....

2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29, az a nagy különbség a te leírásod és 28-é között, hogy ő a hallgatóságot is figyelembe veszi. enélkül nem mész sokra.
2016. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!