Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasinak mért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak mért a szőke csajok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:29
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
38%
Útálom a szőkéket.
2010. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
66%
én speciel nem szeretem a szőke hajú csajokat és ha lehet kerülöm is őket, mert ha szétnézek az utcán csak szőke klónokat látok és ami nekem bejön az a természetes vörös és a fekete amit már sokan említettek 18/F
2010. máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a vörös hajú szeplős zöld vagy szürke vagy világoskékszemű ,hófehér bőrű tipikus Cartman szerint vörhenyes típus jön be vörös punciszőrrel.De sajnos pont ilyen nem volt még életembe.
2010. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam mindenféle hajú. Kék szemű, fehér bőrű vagyok.

A fekete-nagyon sötét barna állt a legrondábban, akik ismertek, azt mondták, hogy nem a legjobb, de volt akinek tetszett. Utáltam, főleg mert nem illett a fehér bőrömhöz, és kiemelte az arcvonásaimat. Öregített.


A természetes hajam a világosbarna, ez jól áll, néha van benne kis szőkésvörös tincs is, mert kiszívja a Nap.


A világosszőke sem áll jól nagyon, mert az meg homályosít.

A közép vagy természetes szőke áll jól.


A pasik megnéztek:

1. fekete-sötétbarnán (pedig nem állt jól)

2. barnán

3 szőkén


Ebből az akövetkeztetés, hogy a sötét hajúakat megnézik, mert a sötét jobban kiemeli az arcvonásokat. Elég szép arcom van, és szemem is, és kiemelte a kékségét.


Szóval ez baromság, hogy a férfiak a szőkét szeretik.


Sőt szerintem a műszőke nagyon csúnya, én a kissé sötétebbre szavazok, vagy a szőkésbarnára, az fiatalít, és természetes.

Bár azzal nem lehet feltűnősködni, de nem is kell.

Most pont szőkésbarna vagyok és imádom!

26.L

2010. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a BEST !!! Ennyi!
2010. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Van 1 csaj.. ilyen közép sötét barna haja volt nagyon jol nézett ki.. mindenki felfigyelt rá:) most nemrég befestette a haját nagyon-nagyon világos szőkére szinte már vaj szinü .. és a haja vége zöld:/ hát a hawerjaim meg kb ugy mindenki azt mondja h ugy néz ki mint1 zombi és már rá se néz a "pasiK" 99%-a:) szal nem sok csajnak áll jol a szöke.. és nem a hajszin számit hanem a testalak + arc.. mindenkinek más a styleja . nem minden csajt lehet elképzelni szökén.. se feketén... és általába a férfiak (A kicsit 0 IQsok) azt hiszik h a szőkék hülyék.. pedig ez nemigaz:) csak sok amerikai filmet néznek:P Részemröl az emos csajok jönnek be fekete hajjal és 1-2 zöld/kék/piros v szinte bármilyen csík a hajukba:P

22/F

2010. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy, csak ne festett legyen.


Az egy barom, aki azt mondja,hogy a szőke haj nem jó.

(És a valóságban a szőke igenis bejön a pasiknak!)

2010. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Mert világítanak :D,kitűnnek a tömegből. De csak olyan pasik nézik csak a hajszínt,akik nem akarják mélyebben megismerni a nőt !
2011. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Hát mert feltűnő.. De szerintem ez attól is függ,hogy kinek mennyire áll jól,mennyire tudja jól viselni az adott hajszínt.Pl: Nekem ilyen hamvasbarnás az eredeti hajam,befestettem sötétbarnára,és egy csomó pasi megfordult utánam,aki meg szembejött velem az 3x is visszanézett rám..
2011. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!