Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasinak mért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak mért a szőke csajok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:29
1 2 3 4
 11/39 Dymo ***** válasza:
100%
ez hülyeség,ha jó a teste vagy szép arca van,akkor bármilyen hajjal megnézik,ezt csak ti bonyolítjátok túl
2010. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy hülyeség, én például, a hosszabb egyenes fekete hajúakra bukom.


A szőkét azért veszik észre hamarabb, mert erős szín, szóval nézz körben a városban, szürke falak, szürke utcák, szürkén sötéten öltözött a legtöbb ember, hamar feltűnik egy szőkeség, lehet hogy megnézzük őket de nem mindegyiket tartósan.

2010. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%

a pasiknak miért csak a tökéletes idomokkal rendelkező szop*s ribik jönnek be?

inkább azt kérdezd meg:D

2010. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%
Ja-ja, a szőke nem tetszik jobban, csak figyelemfelkeltő. Én is hamarabb kiszúrom a szőkéket, volt pár szőke barátnőm is, de valahogy igazán a feketéket tartom szexinek. ennek ellenére a szőkéket én is hamarabb észreveszem. Szóval a legtöbb pasinak majdnemhogy mind1...
2010. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

khhhm ezt cáfolom! :) nekem fekete hajam volt és most barna (és nem vagyok egoista mert azokat utálom hiszen ha vmi szép azt anyuéknak köszönhetem)és ritka szép arcot csináltak nekem,homokóra alakot,igaz mindössze 163cm-el de nem egyszer volt olyan hogy álltam a szöszi műhajú 10cm es magassarkúban álló cicababa mellett és bizony nekem szóltak be : fekete szépség,fekete démon, stb.

úgyh nem minden ember egyforma.Kérdezz rá a szilikon cicikre! V nézz megegy kérdést! Mindenki azt írja h visszataszító műanyag. 1-től 1ig!!Gondolnád? Mikor a playboybanmeg fhmben szinte csak az van?attól hogy Pamela szexbombának van tituálva nem biztos h minden pasinak bejön. A barátomnak pl (rajtam kívül,mert ugye szerelmes :D ) jobban tetszik neki széles Iza mint Pam. Ízlések és pofonok.

22L

2010. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnőbb a szőke, semmi másért.
2010. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
nekem a latin csajok jönnek be azok a kicsit barnás börű barna hajúak.. de nekem mind1 a hajszín csak ne kék meg ilyen legyen stb..
2010. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
76%

Fogalmam sincs miért, de tényleg így van :D


21/F

2010. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy szőke voltam,(ismerősök szerint jól állt), aztán befestettem barnára... hááát mit mondjak... folyamatosan megnéznek,beszólogatnak... és nem állt rosszul a szőke sem. Én nem értem a férfiakat:D
2010. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
szoke az lejart lemez.... a fekete hajtol vaditobb, fejeltekerobb nem letezik :)
2010. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!