Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasinak mért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak mért a szőke csajok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Szerintem te csak azt akarod észrevenni, hogy a szőkéket megbámulják, és akkor tényleg csak azt fogod észrevenni. Aranyos szerkezet az emberi agy.
2010. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
38%
nekem herótom van a szőke lányoktól.. barna az igazi ! [=
2010. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
04-27 20:09: Én spec nem unom. A legtöbb nő, aki bejön nekem az szőke. Ettől függetlenül például a jelenlegi bálványom sötétbarna hajú, a jelenlegi barátnőmet meg sokkal szexibbnek tartom bronz-barna hajjal, mint szőkével...
2010. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
34%
sztem max annyi lehet benne, hogy a barna és a fekete természetesebb szín, mint a szőke, mert igen ez mutácó, és feltűnőbb.
2010. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
77%

nagyon egyszerű a dolog:


nem a szőke lányok jönnek be a pasiknak, hanem a jól ápolt, magukra sokat adó, igényes lányok.

DE mivel ezek a lányok sokat adnak magukra ezért általában festetik, szőkíttetik magukat.



Persze ezzel nem azt mondom hogy a feketék igénytelenek. Nem azok, csak kevésbé "cicásak".


Ennyi a titok.


23F

2010. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem eredetileg ilyen semmilyen barna hajam van.kiszőkíttettem.amúgy sem vagyok vmi átlagos jelenség,de mikor szőke voltam jóval többen felfigyeltek rám ha végig mentem valahol.aztán hirtelen befestettem tűzvörösre (kb olyanmint ami Orosz Barbarának van) és kb 10x annyian odafigyelnek erre a színre mint a szőkére xD :D

szal nekem a vörös a nyerő :D

(bár nőként mindigis a fekete hajú nőket tartottam a legszebbnek,de nekem sajnos nem áll jól)


19/L

2010. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
100%
azért van a szőke ideál, mert annó az ősemberek korában minden nő barna volt és csak nagy ritkán született szőke. ezért ők különlegesek voltak és nem mindennapiak. ezt örököltük generációk óta. én ezt így tudom.
2010. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az evolúció során a férfiakba beleivódott, hogy a szőke nők nemzőképesebbek, tehát tudat alatt működik.
2010. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Úgytudom, tudományosan bizonyított, hogy a szőke nőknek magasabb az ösztrogénszintjük.


Személyes tapasztalat: nem csak a haszín számít. Mindig a barnákba szeretnék bele, de szívesen megrántanák egy feketét, nagyon izgató a fekete haj.

2010. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
hagyjuk már ezt a generációs ősemberes dolgot, a szőke haj (ha festett) szerintem a lányok nagyrészén nagyon igénytelennek hat, mert töredezett, száraz a hajuk, mint valami szénakazal..ettől függetlenül közhellyé vált, hogy a "szőke cicák" a legszexibbek, pedig nem sok köze van a hajnak a szexhez. a hajszín msotanság már nemis az embereket tükrözi, hanem a divatot. én a vöröses barnás mellett voksolok
2010. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!