Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom most mivan szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom most mivan szerintetek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

már két hete msn egy lányal és én már nagyon akarok vele találkozni.

megkérdeztem töle hogy megagya-e a számát és azt monta kikelem érdemelni.

megkérdeztem hogy lehet még köztünk valami azt monta akár

megkérdeztem hogy nem e találkozunk(mert még nem találkoztunk személyesen) és azt monta hogy még nem tudom

valamikor tök jol eldumálunk meg minden de valamikor meg ugy kel kihuzni belöle valamit

jácik esetleg velem?

vagyfélénk?

szerintetek?

15éves énmeg 16/F

köszönöm elöreis


2010. ápr. 25. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni, kőbunkó. ;)
2010. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak van annyi esze, hogy két hét után nem akar találkozgatni senkivel, akit csak msn-ről "ismer"
2010. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem hátrány ha tudsz magyarul helyesen irni, de egyébként szerintem Ő sem tudja, hogy mit is akar...

Légy türelemmel.

Üdv.

2010. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem félénk meg nem játszik, szerintem csak nem nagyon érdekled, hagyd az egészet és keress olyat akit érdekelsz.
2010. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hányszor írod még ki ezt a kérdést?:D
2010. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kérdés már volt. :D Akkor is ugyanilyen színvonalas volt a helyesírás.... Gyökér vagy!!!!!!!!
2010. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanulsz magyarul, utána tárgyalunk.
2010. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem kritizálásokat kérek jó
2010. ápr. 25. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

a szituáció velem is megtörtént már, felvett már vagy 10 srác összesen msnre, hogy járjunk meg hasonlók..

az összeset melegebb éghajlatra küldtem, msnen gyökérség csajozni/pasizni.. teljesen máshogy ismeritek meg egymást.

2010. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ennyimagyartanártb@sszameghuhh

ennyi magyar tanárt b@ssza meg huhh..

kérdésre válaszolva: MSN-en jó ismerkedni nem tagadom, de nekem sose jött be az MSNen ismerkedés és utánna talis kapcsolat. Vagy utcán,buliban,buszon taliztam a csajjal és kértem el az MSN-ét, de az már más.

2010. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!