Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajj nemtudom h mivan! :S Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajj nemtudom h mivan! :S Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
bocsi előre ha hosszú:S na hát az a hleyzet h most totál hülyének fogtok nézni..de ezvan:O:/ na hát szóval júliusban szakítottunk a barátommal csak 2 hónapot voltunk együtt..de ő volt az első fiú akit igazán szerettem.és vele vesztettem el..szóval szerettem.a szakítás után totál magambazuhantam ha rágondoltam majdnem sírtam és stb.múlthéten voltunk haveroméknál házibuliba és a voltbarátom a legjob haverja szóval őis ottvolt..ment egy szám amit régen nála hallottam meg és eszembe jutott ahogy énekelte és táncolt is rá..és ugyan ugy énekelte és táncolt rá..és egyszerűen nembírtam kiroghantam a fűrdőbe magamrazártam az ajtót és bőgtem..utána mondta h mennyünk aludni,de együtt.. lefeküdtem vele (ő kezdte és én persze nemtudtam ellenállni neki)megkérdeztem töle h mikor volt utoljára csajjal és mondta h utoljára velem volt:O másnapis mikor takarítottunk tök kedves volt mosolygott rám..néztük a tv-t és a hasamrafeküdt megfogta a kezem simogatott.. szóval nemértem:S nem ez volt az első alkalom h ugy feküdtem le vele h már nemjártunk és mindíg ő kezdeményezett!és most megint úgy érzem h szeretem,vagymég kise szerettem belőle, nemtudom,és tanácsot szeretnék kérni h most ilyenkor mivan? és h mit tehetnék h újra járjunk. nagyon nehéz mert ő soha nemjár 2x egy csajjal:S szóval lécci segítsetek:D köszi
2010. okt. 17. 19:17
 1/6 anonim válasza:
nem lehet hogy csak kanosM?:D
2010. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem lehet hogy csak kanos?:D
2010. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az ideális nő. Nem kell neked semmit venni, ellenben lehet dugni. Szóval sexre jó vagy neki, másra nem.
2010. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát máskor ha le akar fektetni, mondd meg neki h te csak olyannal fekszel le akivel jársz...ha azt mondja járjatok akkor ok, ha otthagy az is egyértelmű jel..
2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy pasi érzelmeit nem akkor tudod meg mikor ágyba visz, hanem az utána való viselkedéséből. Azóta keresett? Újra akarta kezdeni? Nem!

Tehát csak kihasznált, nem akart semmit, csak kanos volt. Gondolom látta rajtad hogy odavagy még érte, így könnyű préda voltál.

Felejtsd el minél hamarabb!

2010. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de épp ezaz h nemlátszik rajtam h még "szeretem" vagy vmi..aztse vette észre h sírtam vagy csak nem mondta :S ma lesz megint ey buli és őis ottlesz.. de megfogadtam h nemlesz semmi...és beszélni kéne vele de nemtom mit mondjak neki??!!
2010. okt. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!