Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jaj én nemtudom mivan velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj én nemtudom mivan velem. Mi ez az egész bennem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, van a sulimban egy srác, akit 1,5hónapja ismerek. és nagyon bejöttünk egymásnak.

Úgyéreztem igen, belemegyek a dologba, nem nyúlhatok mellé, mert az előz barátomon túlléptem, és nekem kell a srác. Hiszen ezelőtt sosem éreztem ekkora vonzalmat és kötődést meg vágyat senki iránt sem.

3x voltunk randizni, plusz suliban is találkozunk... és szünetekbe is pillangók repkedtek a hasamba, hogy dejjóóó ujra látom, és vártam a randit is. Úg yéreztem kb. belezúgtam, hiszen előtte sosem éreztem ilyet, tökéletesnek tűnt, és egyszerűen minden percemet Ő tette ki.

Multhét 7végén ismét randiztunk, megcsókolt, és boldog voltam... de nemtudom mivan velem.

Ideges vagyok... nem várom annyira a szüneteket, kiszerettem belőle? :(

A legelső barátomra emlékeztet egy kicsit, a nevetése. És ez egy kicsit irritál. Mert gyűlölöm az exeimet.

Én nem akarok a 4évvel ezelőtt múltamban élni... boldog és szerelmes akarok lenni.

Ő totál odáig van értem... de amikor ír smst, nem érzem magam már olyan boldognak...pedig 2hete még én irtam neki először és remegő gyomorral vártam, hogy visszaírjon.

Felhozódott hogy megyünk valamerre szombaton, de már nem izgulok, annyira nem várom.

Oké fellángolás volt, talán... de akkor miért volt olyan az elején, hogy életemben először azthittem szerelmes vagyok?? És akkor miért múlik el 1hét alatt?

Meg vagyok ijedve... komolyan szabályosan félek. Vele maradnék, de már esz az ideg, bestresszeltem, vagy nemis tudom. Lehet hogy csak féltem a szabadságomat??:S

Még nagyon az elején vagyunk, de én már most vivódom.

És nemtudom... beszélek vele msnen de olyan... semmi nagy extrát nem érzek. Reggelente még kicsit izgulok h újra látom a suliban... de nem annyira mint a randik előtt.

Bátran mentem bele, mert aztmondtam, "igen biztosan akarom, érzem hogy hosszútávon menne vele, belezúgtam."

és 6x is meggondoltam...

de most... nemtudom, hogy akarom-e... és nemtudom mit tegyek. most frankón rakjam ki??:O MIT TEGYEK?? MI EZ?

Az előző kapcsolatomba is ingadoztam, de ott az elején ezt nemis éreztem, h ez talán szerelem... és ebbe azért biztam mert ennél éreztem.

És nem akarok ittis ingadozni, nem akarom a régi lemezt. Gyűlölöm azt az érzés, amikor a másik jobban szeret és talán én nem szeretem őt eléggé:S

MIT TEGYEK??? FÉLEK, ÉS BÁNT:(


2011. márc. 31. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért van ez, de én is keresztülmentem rajta:( Nagyon rossz kapcsolat után úgy éreztem, fülig szerelmes vagyok, végre boldog lehetek, megtaláltam a tökéletes páromat, és ő is ugyanígy érzet.. Aztán mikor összejöttünk, már szinte másnap láncnak éreztem az egészet. Rosszul voltam a gondolattól, hogy találkoznom kell vele, nem akartam megbántani, mert jó ember volt, mégsem akartam hogy hozzám érjen, szeressen, akármi.

Nagyon nagy szemétnek éreztem magam, amiért elbolondítottam és aztán mégsem voltam képes megnyílni neki. Egy hónapig bírtam a színjátékot, próbáltam úgy csinálni mintha minden rendben lenne, próbáltam legyőzni ezt a nagyon nem normális érzést, de nem sikerült.

Megmondtam neki, hogy nem állok kész egy új kapcsolatra. Ő megértette, elfogadta. Azóta nem láttam.. És ami azt illeti, azóta nem jártam senkivel. Az a rossz kapcsolat sokkal mélyebb nyomokat hagyott bennem, mint hittem.

Ha képes vagy legyőzni az érzést, akkor még lehetsz boldog vele! De ha több időre van szükséged, hogy regenerálódjon a lelked, akkor ezt el kell neki mondanod.. Ez egy olyan dolog, amiről egyáltalán nem tehetsz, ne érezd rosszul magad miatta. Te őszintén akartad a kapcsolatot, nem tehetsz arról, ha mégsem készültél még fel rá!

2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs a gépelési hibákért, nem olvastam át :S
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

semmi baj...

köszi... de nemtudom... nem akarom megbántani, egy végtelenül édes pasi. és ha szakitok és utána összejön mással, visszafutok hozzá?:( azt meg nemszabad. nekem elegem van ebből a retkes érzésből...gyűlölöm ezt

2011. márc. 31. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ne siesd el a dolgot szerintem! Te magad írtad, hogy előfordul nálad az ingadozás, akkor meg főleg várj még. Becsületesen odaállni x idő után és megmondani valakinek, hogy nem működik, az elég rossz. De ha már megtetted és mégis vele lennél, egyedül verni fejedet a falba, hogy mekkora hülye vagy, az még rosszabb.
2011. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meg van 1-2 beszólása. ami irritál mert kicsit béna:) vagy nemis tudom, bár persze nem teszem szóvá neki...csak magamban gondolom hogy gáz... értitek és akkor úgy van bennem egy kis csalódás. holott tudom h énsem vagyok tökéletes, de ez nem vigasztal
2011. márc. 31. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
18 éves ő is ugye? Na, ennyi idősen általában bénáznak még a fiúk, legalábbis a leggtöbbjük:)
2011. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem ő 19:D

és kajak eszem magam, egyfolytába idegeskedek ha rá gondolok, szerintem ezzel is rombolom magamban az érzéseket, de nemtudok leállni, mintha generálnám a félelmet magamban vagy nemtudom:S tiszta bolond vagyok, lehet jót tenne ha megpofozna

2011. márc. 31. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Az tenne jót, ha hagynál magadnak időt. Higgadtabb, tisztább fejjel könnyebb lesz majd dönteni. Kényeztesd magad, ne hagyd, hogy csak ezen agyalj, foglald el magad valamivel. Barátnők, kirándulás, shopping? Esetleg tanulás?:)
2011. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!