Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e bármi gond? Óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e bármi gond? Óvszer lecsúszott és nemtudom, hogy bennem maradt-e vagy nem

Figyelt kérdés

A barátommal ma délután együttvoltunk,miután elélvezett kivette,de az óvszer bennem maradt.Pontosan nem emlékszem hogy a szája kint volt-e vagy sem.Gyorsan mentem zuhanyozni utána.Elvileg ma kellene megjönnie(ennek egyenlőre még semmi jele),bár barátnőmnek egy hetet késett,és eléggé hasonlítunk ilyen téren(most lesz osztályozóvizsgám meg magamhoz képest mostanában többet idegeskedek mint szoktam,és tudom én nem ő vagyok,de hasonlítás képpen)

Én arra gondoltam holnap meglátogatom a tinédzserambulanciát megbeszélem vele és feliratok egy 72tabit ha ő is szükségesnek érzi.Szerintetek?


2010. ápr. 28. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy elélvezett, azonnal kivetted a gumit, óvatosan?
2010. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, bár nem tudom hogy óvatosan-e...egyszerűen megfogtam és kihúztam
2010. ápr. 28. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
szerinted jött ki belőle valami? én azért felíratnám azt a gyógyszert. :/
2010. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy nagyon kijött volna bármi is.de utána egyből mentem zuhanyozni,segített ez bármiben is?
2010. ápr. 28. 19:54
 5/7 anonim válasza:
ha került beléd ondó, akkor már édes mindegy, hogy zuhanyzol-e meg, hogy mennyire mosod ki...
2010. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jajj, mind1, h megfürdesz-e utána, vagy se. a gyereket ugyse tod magadbol kimosni, meg a spermát se :) a viz nem megy bele a petevezetékekbe, jól is nézne ki :) ha került beléd ondó, akkor lehetsz az.. :S
2010. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen az irrigálás kimoshatja a spermák nagyobb hányadát.

De maradni maradhat benn..

2010. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!