Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, annyira tetszik, ezert nagyon nehez?

Figyelt kérdés
Van egy srac, mar nagyon reg ota tetszik nekem. Eldonteni nemtudom, hogy tetszem-e neki vagy csak szorakozik, de leggtobszor nagyon jol elvagyunk. MSN-en szoktunk beszelgetni, eloben nemigazan talalkozunk. Eszmeletlenul tetszik, de valahogy nemhiszem, hogy valaha is lesz belolle valami, es igy csak sajat magamat kinzom. El kene felejsem...de hogyan ? Olyan nehez...:(
2008. okt. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért kéne elfelejtened? Egy próbát megér, nem? Ha nem jön össze, akkor így jártatok... A szerelem már csak ilyen.
2008. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azokat szoktam elfelejteni,akik esélytelenek..De hát neked ott az esélyed.Honnan tudod h nem tetszesz neki?Lehet h csak bátortalan.Én a te helyedben rákérdeznék.Nincs mit veszítened.Max "csak" barátok maradtok.
2008. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar rakerdeztem egyszer, hogy nem-e jonne velem el egy szuletesnapra, mire a valasz az volt hogy nem, mert esenkit nem ismer. Ekkor megkerdeztem, hogy miert, csak velem eljonne ? Aztmondta, hogy talalkozni, csak mi ketten, eljonne. De azota meg se emlitette. En elhivtam mar egyszer, nem jott...szal most rajta lenne a sor...nem ? Megsem hiv....
2008. okt. 3. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu


Nálunk is ugyan ez volt, a srácnak se voltam TELJESEN közömbös, ő kezdeményezte h jöjjünk össze hosszú huza-vona után.

Előtte minden nap dumáltunk MSN-en órákat és mindent megbeszéltem vele.

1 hétid jártunk és utána...

Azóta a barátságunknak is annyi.

Csodálatos 1 hét volt, akkor még úgy gondoltam hogy ezért az 1 hétért érdemes feladni a barátságot, de már látom, hogy tévedtem.

Azóta a barátságnak is annyi és még mindig nem vertem ki a fejemből a srácot...


Mérlegeld, hogy mennyire fontos neked a barátsága, ha nagyon, akkor keress magadnak valami jó palit. (kizástnak tartom h annál a sráxnál ne lenne jobb a földön!!! ;)

Ha pedig nem olyan fontos? Egy próbát tényleg megér! ;)

2008. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van. Es igy ahogy mondod, talan sokkal tobbet jelent nekem a baratsaga mint az, hogy jarjunk +-1hetet. Szoval ha sose jovunk is ossze, de azt nagyon szeretnem ha baratok maradnank...legalabb orokre :P
2008. okt. 5. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!