Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből jöhetett rá ez a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetett rá ez a fiú, hogy én nem tudok könnyen az ő időbeosztásához alkalmazkodni, és az a jobb, ha ő alkalmazkodik hozzám?

Figyelt kérdés

Az elején mondta nekem, hogy majd ha lesz szabadideje, akkor találkozunk. Mondtam jó.

Eltelt egy kis idő, mondtam, hogy megyek valahova, akar-e jönni? Mondta igen, és jött is.

Legközelebb megint így működött. Én már ott voltam valahol, és mondta, ő is jön.

Kérdeztem ezek után, mikor találkozunk újra?

Mondta, hogy én mondom meg!

Erre én válaszoltam, hogy amikor szabadideje van(mivel a legelső beszélgetéskor ebben állapodtunk meg, hogy akkor taálkozunk, amikor neki jó).

Akkor erre mondta, hogy jó, akkor ő mondja meg mikor, és nevetett.

De azóta se mondta meg, pedig naponta többször beszélünk üzenetben.


Most megint egy számomra elgondolkodtató helyzet alakult ki...

Most kezdek rájönni, hogy ő tud hozzám alkalmazkodni, de én nagyon lassan csak, mivel nekem előre meg kell sokmindent tervezni, szervezni, hogy jól és összeszedettnek érezzem magam.

Rajta meg azt látom, hogy teljesen összeszedett, és készséges,rugalmas, könnyen alkalmazkodó.


2016. okt. 7. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jöttem össze a párommal, hogy van gyerekem, sokszor dolgozom esti órákban, így az esetek 99%-ában neki kellett alkalmazkodni hozzám. Mivel mindketten akartuk ezt a kapcsolatot, ezért törekedtünk rá, hogy a lehető legtöbbet legyünk együtt. Mivel törekedtünk rá (és nem agyaltunk feleslegesen), ezért a kapcsolat szépen alakult spontán. Idővel kiismertük egymás lehetőségeit, időbeosztását, és egyre kevésbé kellett tudatosan egyeztetni a randikat. Kialakult magától. És mivel mindketten felnőtt, érett emberek módjára kezeltük a kapcsolatot, idővel eljutottunk az összeköltözésig. Innentől pedig már nem kell egyeztetni a randikat, mert (szinte) minden nap együtt vagyunk. Ennyi a titok.
2016. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem igazán érdekled ezt a pasit. Kb úgy van vele, hogy ha te akarsz találkozni, akkor jó, amúgy meg van más programja helyette. Nem komolyak a szándékai.
2016. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kisgyerek még.
2016. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!