Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Első randira mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Első randira mindig visztek magatokkal elég pénzt? Több infóért katt.

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságbol kérdezem, mert amikor egy fiúval sorban álltunk az egyik gyorsétteremben, nekem muszáj volt elmennem vécére, és mivel már kiválasztottam a kaját hát elmentem.

És azon gondolkoztam közben, hogy mi van, ha ilyenkor nincs nála elég pénz? Mert nem akarom kínos helyzetbe hozni, meg olyannak, aki elvárja h meghívják. Mondjuk előtte megkérdezte h mit eszek, de azt megkérdezheti csak úgy is, szerintem...

Kort is írjatok légyszíves!


2010. ápr. 24. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ijenkor kell azt mondani a csajnak hogy a fenébe neharagudj kitudnál segiteni othon hagytam a pénztárcám és akk gazdag maradsz:)
2010. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy éretten gondolkodó férfinál mindig van annyi pénz, hogy ne kerülhessen lehetetlen helyzetbe, legyen az kaja, utazás, vagy bármi. De mindenesetre, az első randin, legfőképpen ha a hölgy nem ismerőse, akkor szigorúan fifty-fifty :-) ha a csaj elvárja, hogy fizessek helyette, akkor az már intő jel, hogy inkább passzolja a dolgot az ember. 21/F
2010. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nem randiügyben történt de megosztom veletek:

Amikor a haverommal és a nővérével mentem kirándulgatni kicsit cinkes volt a dolog.Megbeszéltük hogy helyben a nővére fizet és este majd elszámolunk ki mennyit fogyasztott.Így egyszerűbb volt minthogy étteremben,cukrászdában ,boltban,mozipénztárnál vacakolva külön külön kiszámolva fizessük a sajátunkat. Csakhát mindenhol rondán néztek rám meg a haveromra mert azt hitték hogy szegény lánynak 2 kitartottja van.

2010. ápr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Első randin persze,hogy én fizetek,de akkor általában csak cukrászda vagy fagyizó a célpont,és az nem olyan drága.
2010. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az első randi nem arról szól, vagy nem arról kell, hogy szóljon, hogy irány egy tök drága hely ahol majd a srác jó sokat fizet. Ha ezt mégis elvárja egy lány, az már régen rossz.


Egyébként meg ha a srác hív el egy ilyen helyre, akkor viszont nem várhatja el a lánytól, hogy a sajátját fizesse ki, az ciki dolog és igenis legyen nála elég pénz.

2010. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az első randin szerintem sem kell luxus étterembe menni.Elég egy kávézó pl... Szerintem ha egy férfi nem tud kifizetni 300 forintot egy kávéért a lánynak, az igenis bunkóság. Ez még nem jelenti azt, hogy a lány csak a pénzre hajt.

Amikor fiatalabb voltam , elmentem randizni egy fiúval, és mondta hogy menjünk étterembe kajálni, mert éhes..Én mondtam neki, hogy bocsi nálam nincs pénz, mire ő: nem baj, majd ha fizetni kell elrohanunk... és ezt halálosan komolyan gondolta..Na azért ez egy kicsit durva..

2010. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!