Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Első randira mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Első randira mindig visztek magatokkal elég pénzt? Több infóért katt.

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságbol kérdezem, mert amikor egy fiúval sorban álltunk az egyik gyorsétteremben, nekem muszáj volt elmennem vécére, és mivel már kiválasztottam a kaját hát elmentem.

És azon gondolkoztam közben, hogy mi van, ha ilyenkor nincs nála elég pénz? Mert nem akarom kínos helyzetbe hozni, meg olyannak, aki elvárja h meghívják. Mondjuk előtte megkérdezte h mit eszek, de azt megkérdezheti csak úgy is, szerintem...

Kort is írjatok légyszíves!


2010. ápr. 24. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik olyannak! A legelső randin ha valaki nem fizet a barátnője helyett, az egy tapló! Ez nem csak illem kérdése...
2010. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én mindig többet viszek, úgy, hogy legalább 4 emberre elég legyen. sosem lehet tudni. bár nálam általában minden nap 4-8 ezer forint van...


17F

2010. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sok pénzzel járok első randira.Főleg ha egy szálloda éttermébe beszéljük meg a randit..
2010. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van pénz. Mondjuk általában egyedül kajálok. xD
2010. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát a válság óta örülök hogy van nálam napi 1-2 ezer forint tehát étterem kizárva:(
2010. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Naná kikandikál a zsebemből a köteg 20-as mindig
2010. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
22:51-es köszi, sokat mondtál ezzel...
2010. ápr. 24. 22:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Van nálam pénz, de nem azért, mert a csajt is fizetni akarom! Majd ha kialakul egy mélyebb szimpátia, akkor meghívom szívesen. De az nem az első randi. 25/F
2010. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első randin a pasi fizessen, ez alap.
2010. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Itt 22:53

Ezt nem értem. Miért fizessen a pasi??? Nem akarom megvásárolni a figyelmét basszus! Nem kell, hogy úgy érezze tartozik bármivel is. Nekem nem egy liba kell, aki egy kávét nem bír magának fizetni. Akkor mi lesz később? Ja, és egyszer se volt még para, hogy elfogadtam a csajtól, amikor fizetni akart. Sőt! Férfitársaim magatok alatt vágjátok a fát, és nevelitek ki a pénzcentrikus libákat! 25/f

2010. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!