Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el egy randevúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el egy randevúra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy milliomodik kérdés az oldalon, de szeretnék én is válaszokat kapni rá. Szóval, van egy lány, akivel van pár közös órám, de nem egy szakmán vagyunk. (Érettségi utáni képzés.) Nem beszéltem még vele, mert nem merek odamenni hozzá, magam is csendesebb, félénkebb típus vagyok. Nagyon az esetem, visszahúzódó, aranyos, igazi szeretgetni való lány. Hogyan lehetne közelebb kerülnöm hozzá? Nem akarok ilyen sablonszövegekkel kezdeni, hogy ,,Szia, mikor írunk dogát?" Ötletem nincs, hogyan kezdjek vele ismerkedni. A normális stíusú, nem kötekedő kommenteket megköszönöm!
2016. szept. 29. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nézd, én nő vagyok, 41 éves, és nem tudok neked jobb tanácsot adni, mint hogy menj oda hozzá, udvariasan köszönj, mutatkozz be, és hívd meg valamire. Ha akarsz tőle valamit, akkor ennyit meg kell tenned, a kockázatot meg be kell nyelned, hogy nemet is mondhat.

Tök mindegy, mit csinálsz, olyan megoldás nincs, hogy mindenképpen igent mond, és járni fog veled. Lerohanásnak meg nem lerohanás egy udvarias meghívás. A lerohanás az, ha egy komplett napot, hétvégét stb. kérnél tőle. Ha 15 percet kérsz az életéből, az nem a világ.

2016. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 Aztán meg hülyének is nézne.
2016. szept. 29. 19:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Igy a kommenteket olvasva, mindenkinek igaza van!! Te meg ahogy olvasom, csak a kifogasokat keresed, hogy hogyan ne,meg megijed, stb. Akkor inkabb maradj magad, nezdd vegig ahogy mas odamegy egy egyszeru direkt nyitassal, es elveszi eloled, talan a legcsodasabb not, aki szamodra letezhet! Ezt akarod? Nincs veszteni valod! Gyerünk, hovd meg egy kavera! Sok sikert! 28f
2016. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem tudok rajtad segíteni. A száddal formázott szavakkal tudod elhívni randevúra. Kétféle pasi van, az egyik elhívja a nőt, a másik nem. Az elsőnek van esélye, a másodiknak nincs. Hülyének egyiket sem nézik szerintem, legfeljebb nemet mondanak neki. De akkor is az első lesz az, amelyik több pi..nát kap, mert ha tízből egy igent mond, akkor is lesz nője. A másik meg, aki meg sem meri szólítani a nőt, csak vár arra, hogy a sült galamb a szájába repüljön, nem fog csajozni. Hanem nyafizik majd, hogy a nagypofájú, bunkóknak van nője, ő meg a szerény-kedves-aranyos nem talál. Ez megy itt a gyakorin.


Holott csak annyi kellene, hogy szedd össze magad, és odamenj egy nőhöz, aki éppen nem egy ufó, nem is a hétfejű sárkány, csak egy csaj, és lehet, hogy szívesen inna egy kávét veled. Amúgy meg 99 százalék, hogy elfogadja a kávét, én is elfogadom mindenkitől, aki normális stílusban hív meg, mert nem illik visszautasítani csak igazán nyomós okkal. Szóval van egy jó erős sanszod, hogy kávéztok. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy sem.

2016. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Jó, hát neten minden nő elfogadná a meghívást, csakhogy gyakorlatban ez nem így megy.
2016. szept. 29. 20:23
 16/18 A kérdező kommentje:
Te is írod, hogy simán benne lennél egy kávézásban. Ja, persze... Azért bevallhatnád, hogy te is furcsán néznél egy srácra, ha tök idegenül elhívna...
2016. szept. 29. 20:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá, és mondd azt neki, hogy B...szd meg medve a fűnyíródat! :D
2016. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
-_-
2016. szept. 29. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!