Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam randira a barátomat (nem kapcsolat)?

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki, hogy alakul a dolog az egyik barátommal. Én lány vagyok, ő pedig az egyik legjobb fiú barátom. Hogyan hívjam el randira úgy, hogy biztos legyen, hogy ez randi, mivel egyébként is rengeteg dolgot csinálunk kettesben, barátként. Sokszor megyünk ketten szórakozni, kiülni valahova, sportolni, stb.


Hogyan tehetném egyértelművé mindkettőnknek, hogy ez randi, nem csak baráti találkozás? (A dolgok konkrét kimondása nélkül)


Talán ha valami komolyabb programra hívom el pl étterem, vagy ilyesmi? Vagy utaljak rá valahogy?


Köszönöm a segítséget :)


20/L (ő 19/F)


2016. szept. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alakul valami, azt - gondolom - azt jelenti, hogy láthatóan kölcsönös vonzalom alakult ki. Valószínűleg nem is az számít, hova mentek (bár javaslok valami intimebb helyet, ahol tudtok beszélgetni), hanem hogy a találkozó alatt hogy viselkedtek, illetve mikor elhívod, akkor azt barátként teszed, vagy látszik rajtad, hogy ez most más. A randin mindenképp a szokásosnál csinosabb legyél, ebből is leeshet neki, hogy tetszeni akarsz.
2016. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, bár valami séta lenne a legjobb, ahol aztán leültök valahova :) Ott pedig megpróbálhatod megérintgetni, meg egészen szorosan melléülni, ilyesmik :)
2016. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már amúgy is jó viszonyban vagytok, és egyértelműsíteni szeretnéd, nyugodtan mondd neki, hogy randira szeretnéd elhívni, mert olyat soha nem csináltatok még. Ez olyan hollywoodi romcsi filmes lenne szerintem :)

Vagy csak ha komolyabbat szeretnél tőle, mondd meg neki ezt is így, hogy többet érzel, mint barátság, és nem tudod, mit kezdj ezzel (még ha igazából tudod is). Ha ő is komolyan gondolja, bátorítani fog.

2016. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!