Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el teljesen a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy éve annak, hogy szakított velem. 3 nagyon szép hónapot töltöttünk együtt. Elmondta, hogy nem szerelmes belém, ezért nem akarja folytatni. Egy világ omlott össze bennem, mert én pont kezdtem őrülten szerelmes lenni. Azóta nem volt senkim, de nem is nagyon próbálkoztak. Nem zárkóztam be, ugyanúgy kimozdulok.

Sokat gondolok még rá, de újrakezdeni nincs esély- ő talált már mást.

Kb. 2 hete összefutottunk, beszéltünk egy 5 percet. Nem éreztem semmit, olyan volt, mintha egy jó haverommal futottam volna össze. Mégis zavar, hogy napi szinten eszembe jut. Mit tehetnék? Hogyan tudnám teljesen elfelejteni? Vagy ne erőltessem, és ha jön valaki, akivel újra átélhetem a szerelmet, már nem is fogok rágondolni?



2016. máj. 29. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen sohasem fogod, max ha kérsz egy törlést a memóriabankból. Ha ez összejön szólj, mert mennék én is. :D
2016. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyi fájdalom kell az életben, nekem is kellene a törlés, de elgondolkoznék, h el akarom-e felejteni a sok jót is, és lehet, h nem töröltetném a dolgokat.
2016. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!