Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meneküljek a férfitől vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek a férfitől vagy (még) ne? Lent

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, kíváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra, és már az első napon írtam egy 37 éves férfinek, aki bemutatkozása és képei alapján szimpatikus volt. Igazából korban hozzám közelebb állót akartam, de mondom, egy próbát megér, végül is ha illünk egymáshoz a 10 év annyira még nem vészes. Diplomás, szakmájában elismert vállalkozó ( mérnök). Pár levélváltás után találkozgatni kezdtünk. Már az első randin elmondta, ami nagoy meglepett, hogy nem 37, hanem 42 éves. Én egyébként még 37nek se néztem. Azt mondta, mindenképp fiatalabb nőt szeretne, főként a jövő miatt, legalább 2 gyereket akar, és nem igazán örül t volna, ha elvált, kisgyerekes anyukák is írnak neki. Jó, ez még nem gond, ha csak ennyi lenne, nem írnám a kérdésemet. FAcebookon jobban megnéztem a profilját, és a véleményeket, amiket írt. Némelyik nagyon durva hangvételben íródott! Pl egy étteremre: nem szégyellitek a pofátokat, x forintot elkérni egy sz*ros ehetetlen hamburgerért...vagy egy másiknál: nekem ne sz*rjátok tele az e-mail fiokomat, ti k*cs*gök. Köpni nyelni nem tudtam. Ő írta, ez tuti,mert az ő neve és profilja alatt voltak. Élben egyszer se beszélt trágárul. Még csak párszor találkoztunk, szex sem volt még. Mit tegyek? kérdezzek rá, hogy ne haragudj, de ez mi? Annyira ellentétben áll ez az alpári stílus azzal, akinek most kiadja magát, mint téli hideg a nyári meleghez.
2016. szept. 29. 14:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#27: Nyilván véded, hiszen a te stílusod is ilyen. Senkivel ne beszéljen ilyen stílusban, akivel együtt vagyok. Nálam az ilyen megnyilvánulás kizáró ok. Mindegy kivel teszi.
2016. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal nem én kezdtem el pszichopatázni és rögtön azzal jössz, hogy sikertelen vagyok a nőknél, mert ilyen-olyan véleménnyel vagyok a kérdező felé. Nem látjátok magatokat! Minden éppeszű férfi ember, aki nem papucsállat, hasonló véleménnyel van, mint én. Van egy ember aki szellemileg, tanulmányilag, anyagilag magasabb szinten van, mint ti. Mégis egykis lófarok baki miatt, már hosszútávúan leírtok egy olyan személyt, akit szinte még csak nem is ismertek. Véletlenül se akkor, amikor még csak a fejetekben létező esetleges probléma bekövetkezik. De jelzem! Ez csak a fejetekben van! 3 sor facebukos trágár kifejezésért már pörög az a mogyorónyi agyatok.

Az való igaz, hogy nincsen senkim, bár ehhez az égvilágon semmi közöd.

Még mielőtt felhoznád, hogy akkor milyen jogon válaszolok a kérdésedre, hát azért mert feltetted. Ha ennyire egysíkú válaszokat vársz, de már a kérdés leírásában is szerepelt, milyen válaszokat találsz helyén valónak, akkor ne tegyél fel kérdést.

Önön igazolást vársz mit csinálj? Ennyire döntésképtelen vagy, hogy még a saját döntéseidet is megkérdőjelezed?

2016. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Többet nem írok ide, úgyhogy ne címezzetek nekem semmit!
2016. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Hál' Istennek. Az időközben 13%osra avandzsált 26%os, többet nem ír ide. :) Ez jó!

A pasinak amúgy megírtam, hogy részemről ez nem működik, túl nagy a korkülönbség, és rájöttem, ha már ez ennyire zavar most, később még jobban fog ( jelzem, hogy ez tényleg igaz, szóval azért el-el kattogtam azon, hogy ha én leszek mondjuk 35, lesz egy 50 éves férjem...) Először nem írt semmit, de ma reggel ez fogadott: menj a b*d*s p*csába te is csak olyan vagy mint a többi..aztán letiltott...na, azt hiszem, még idejében cselekedtem, ennél jobb visszaigazolás, hogy jól döntöttem, nem is kellett volna.

2016. szept. 30. 12:54
 35/36 anonim ***** válasza:
Elég tipikus reakció volt.
2016. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ééés tessék! Hogy ezen miért nem lepődtem meg! :( A védelmező hozzászóló itt osztja az észt, hogy holmi facés megnyilvánulásból ne írjunk le senkit, ő meg itt pitsázik idegen nőket, csak mert nem egy a vélemény! A két fickó kezet foghat!
2016. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!